Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen Murano-stijl hond
Resultaat: 80 EUR

Grote glazen Murano-stijl hond in de kleur zwart/bruin. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 40 x 20 cm. In goede staat.

19e Eeuws bokaalglas
Startprijs 100 EUR

Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Glazen stier
Resultaat: 40 EUR

Kunstenaar glazen stier. Glasfusing met onder andere metaaloxyde. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 25 x 7 cm. In goede staat.

Boheems kristallen schaal
Startprijs 50 EUR

Antieke kobalt blauwe Boheems kristallen facet geslepen schaal. Afmeting: 5 x ø 24 cm. In goede staat.

Antieke historisme dekselbokaal
Resultaat: 110 EUR

Antieke historisme glazen dekselbokaal met ranken, goud en figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 23 x ø 12 cm. In goede staat.

Swarosvski Columbine jaarstuk 2000
Startprijs 75 EUR

Swarosvski Columbine jaarstuk 2000 uit de serie Masquerade. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerde nek, armen en hoofd. In de linkerhand een masker van geel kristal 21,5x10,5cm. In originele doo...

3x Antieke glazen, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Drie 18e eeuwse glazen. Bestaande uit: Roemer met noppen, haarscheur voet. Slinger fluitglas,goed. Slinger glas, chip bodemrand. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke glazen bokalen
Resultaat: 120 EUR

Twee grote antieke groen-glazen mondgeblazen bokalen met witte emaille decors. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x ø 23 cm. In goede staat.

2x Swarovksi: 238202 en 221609
Startprijs 100 EUR

Twee delen Swarovski in goede staat met originele dozen: 1x draak met display (238202, Crystal Zodiacs) uitgevoerd in helder kristal met ogen van light Topaz 15x8,2cm. en 1x Arabisch volbloed (221609)...

Glazen haan
Resultaat: 50 EUR

Grote Murano-stijl glazen haan. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

2x Antieke opaline vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke opaline glazen vazen met goudomranding. Circa 1900. Afmeting: H 30 x Ø 10 cm. In goede staat.

Glazen Murano-stijl haan
Resultaat: 85 EUR

Grote glazen Murano-stijl haan. In de kleuren rood/blauw/geel/zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 40 x 23 cm. In goede staat.

2x Antieke Boheemse vazen
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Boheems kristalglazen vazen met floraal/ranken/goud decor. Julius Mühlhaus & Co. Circa 1910. Enkele chips. Afmeting: H 21 x ø 10 cm. In redelijke staat.

Glazen geslepen schaal
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse glazen schaal met bladgoud en floraal decor. Minimale chip. Afmeting: 5 - ø 28 cm. In goede staat.

Geslepen Boheemse bowlpot
Startprijs 75 EUR

Zeer grote Boheems kristallen facet geslepen bowlpot met sleef. 21e Eeuw. Afmeting: 48 x ø 28 cm. In goede staat.

Glazen figuur, Naakte dame
Resultaat: 50 EUR

Groot gesatineerd glazen figuur. Naakte dame met druiventros. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Stel 19e eeuwse glazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse kristallen glazen met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

19e Eeuwse glazen dekseldoos
Startprijs 360 EUR

19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Persglazen Madonna
Startprijs 150 EUR

Grote gesatineerde glazen Madonna met kind. Ontwerp van Stef Uiterwaal voor glasfabriek Leerdam Holland. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Unica vaas
Startprijs 150 EUR

Hollandse Floris Meydam glazen vaas. Gemerkt Unica AE 355. 1919 - 2011. Glasfabriek Leerdam. Afmeting: 7,5 x 15 x 11 cm. In goede staat.

Antieke Franse E. Gallé vaas
Resultaat: 700 EUR

Antieke Franse Emile Gallé vaas. 1846 - 1904. Met floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Jugendstil dekseldoos met vlinder
Resultaat: 160 EUR

Glazen Jugendstil dekseldoos met opgewerkte bloemen en verguld messing deksel met bovenop een vlinder. Circa 1915. Afmeting: 18 x ø 13 cm. In goede staat.

Piece de milieu, 1900
Startprijs 150 EUR

Grote antieke cassis-kleurige mondgeblazen glazen vijf-delige piece de milieu tafelstuk. Circa 1900. Afmeting: 54 x ø 27 cm. In goede staat.

Antiek geëtst bokaalglas
Startprijs 150 EUR

Groot antiek geëtst bokaalglas. Met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.