Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek compositie metalen figuur, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Visser met vangnet. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

3x Oosterse figuren
Startprijs 40 EUR

Drie Oosterse figuren. 20e Eeuw. Eén maal boeddha hoorn? Eén maal bronzen olifant. Eén maal bronzen karbouw (waterbuffel). Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Barok bronzen kandelaar
Startprijs 45 EUR

Barok-stijl bronzen kandelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

2x Bronzen beelden
Startprijs 50 EUR

Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans figuur + hond die frisbee pakt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.

Ch. Maillard, Notre Dame de Lourdes buste
Startprijs 50 EUR

Ch. Maillard. 1876 - 1973. Was met gipsen buste van Notre Dame de Lourdes. Afmeting: 24 x 21 x 11 cm. In goede staat.

2x Bronzen beeldjes
Startprijs 50 EUR

Twee bronzen figuren, waarvan één gemonogrammeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.

Plated kegelaar
Startprijs 50 EUR

Zilver plated kegelspeler op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 15 x 11 cm. In goede staat.

Oosters boeddha beeldje
Startprijs 50 EUR

Oud ijzeren Oosters boeddha beeldje. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

2x Antieke figuren, 1920
Startprijs 60 EUR

Twee antieke bronskleurige compositie metalen figuren. Circa 1920. Boeren man en vrouw. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede staat.

Antiek melkmeisje figuur, 1920
Startprijs 60 EUR

Antiek compositie metalen melkmeisje op zwart marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

3x Antieke beelden
Startprijs 60 EUR

Drie antieke compositie metalen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Set van twee figuren, goed. Kind bij bron, breuk arm. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Afrikaanse sculptuur
Startprijs 70 EUR

Grote Afrikaanse zachthouten gestoken pijprokende figuur met schelpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

2x Oude bronzen boeddha figuren
Startprijs 70 EUR

Twee oude bronzen boeddha figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Startprijs 75 EUR

Antiek bronzen figuur. Lezende vrouw op tuinbank. Circa 1915. Afmeting: 12 x 11 x 7 cm. In goede staat.

3x Antieke metalen figuren
Startprijs 75 EUR

Drie antieke metalen figuren. Onder andere: één maal putti van compositie metaal, één maal brons, iets afgebroken. Afmeting: H 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

2x Pierrot figuren
Startprijs 75 EUR

Twee antieke Franse Art Deco pierrots op albasten basement. Compositie metaal. Circa 1920. Afmeting: 12 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette, 1900
Startprijs 80 EUR

Bronzen plaquette. Circa 1900. Jongen lijmt plakkaat op schutting. Tate pour le chiens en avis chienperdu. Afmeting: 17 x 10 x 6 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Arabier
Startprijs 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd bronzen figuur. 20e Eeuw. Arabier met dolk en geweer. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Soldaat
Startprijs 90 EUR

Russische-stijl bronzen soldaat naar oud voorbeeld. Echter 21e eeuw. Op zwart marmeren basement. Afmeting: 25 cm. Kyrillisch gesigneerd. In goede staat.

2x Antieke marmeren dames bustes
Startprijs 90 EUR

Twee antieke marmeren dames bustes. Eén maal ongesigneerd, neus beschadigd. Eén maal ongesigneerd, goed. Afmeting: 19 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen kat
Startprijs 100 EUR

Bronzen Botero-achtige kat. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 14 x 15 cm. In goede staat.

Set boekensteunen, Zittende beren
Startprijs 100 EUR

Twee bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement. Zittende beren. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm. In goede staat.

Chinees bronzen paard
Startprijs 100 EUR

Chinees bronzen gegoten paard in Tang Dynasty-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 40 x 15 cm. In goede staat.

Houtgesneden leguaan
Startprijs 100 EUR

Oosterse Houtgesneden leguaan. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 40 x 22 x 12 cm. In goede staat.