Aprilveiling 2020: 23 - 24 - 25 April. AFHALEN: BEL OF MAIL ONS! ALLEEN OP AFSPRAAK!

Naverkoop | Veiling

23.04.2020 – 25.04.2020

237 Resultaten

6000

Grote Fürstenberg pronkvaas

Startprijs 300 EUR

Grote Duitse Fürstenberg porseleinen pronk dekselvaas met handbeschilderd floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 34 x ø 21 cm. In goede staat.


6001

Delftse scherts schenkkan, 1900

Startprijs 100 EUR
Resultaat: 110 EUR

Delftse polychrome Fayence scherts schenkkan met spreuk. 'Kees den aap geeft melk uijt zijn bekkie'. Circa 1900. Bodemmerken. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.


6002

2x Delftse dekselvazen

Startprijs 200 EUR
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met chinoiserie decor en zotjes. Gemerkt met drie eikels. Eén bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 33 x Ø 15 cm. In goede staat.


6003

18e Eeuwse fruitschaal

Startprijs 600 EUR
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence fruitschaal met gecontourneerde omranding. Gesigneerd A. K. (A. Kruiswijk). Met floraal/figuren decor. Drie chips. Afmeting: 11 x 39 x 26 cm. In redelijk/goede staat.


6004

Zeldzaam 5-delig Colenbrander kaststel, 1912

Startprijs 5.000 EUR
Resultaat: 6.000 EUR

Zeldzaam vijf-delig Colenbrander kaststel. Gemaakt bij de fabriek Zuid Holland. Omstreeks 1912. Gemerkt met Hollandse vlag WVH. Wim van Ham. Van de vijf vazen heeft één dekselvaas rand stukje gelijmd ...


6005

Hildo Krop dekselpot

Startprijs 500 EUR
Resultaat: 500 EUR

Hildo Hildebrand L. Krop. 1884 - 1970. Eskaf Covered bowl. Keramieken dekselvaas. 1920 / 1927. Afmeting: 24 x Ø 18 cm. In zeer goede staat.


6006

2 Sets Empire kratervazen

Startprijs 400 EUR

Twee sets 19e eeuwse porseleinen Empire kratervazen. Matig gerestaureerd en bijgeschilderd. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijke staat.


6007

5-Delig Makkumer kaststel

Startprijs 300 EUR

Vijf-delig Makkumer Tichelaar gemerkt kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 30 - 39 cm. In goede staat.


6008

Duits Meissen servies

Startprijs 425 EUR
Resultaat: 425 EUR

Acht-delig Duits Meissen porseleinen servies met floraal decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 5x kop en schotels, melkkan. Eén schotel chipje. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.


6009

Antiek Rozenburg tegeltableau

Startprijs 350 EUR

Groot antiek Rozenburg - Den Haag porseleinen tegeltableau naar schilderij van H.W. Mesdag. Schilder K. Oude haarscheur in tegel. Afmeting: H 92 x B 62 cm. In goede staat.


6010

Antiek tegeltableau

Startprijs 300 EUR
Resultaat: 375 EUR

Groot antiek 21-pas tegeltableau met religieuze Barok voorstelling. Afmeting: H 46 x B 102 cm. In goede staat.


6011

Porseleinen inktstel

Startprijs 160 EUR

Groot 19e eeuws Frans porseleinen inktstel met handgeschilderd floraal/goud decor. Afmeting: 11 x 31 x 23 cm. In goede staat.


6012

2 Porseleinen vazen met brons, 1860

Startprijs 160 EUR
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Franse porseleinen vazen met bronzen armaturen. Handbeschilderd met floraal/goud decor. Gesigneerd Guy. Circa 1860. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.


6013

KPM dekselpot

Startprijs 500 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse KPM porseleinen dekselpot met handbeschilderd landschap en goud decor. Annotatie 22 Juni 1858. Porzellan Manufactur C. Krister in Waldenberg. Minimale chip onderrand deksel. Af...


6014

2x Antieke Egyptische figuren

Startprijs 800 EUR

Twee antieke Egyptische keramische blauw geglazuurde figuren. Eén maal scarabee amulet. Eén maal aap-achtige figuur, chip. Afmeting: 2 - 6,5 cm. In goede staat.


6015

6-Persoons Royal Copenhagen servies

Startprijs 450 EUR

Zes-persoons Royal Copenhagen porseleinen koffieservies. Bestaande uit: Melk/suiker set, gebakschotels, zes kop en schotels, koffiekan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.


6016

Majolica piedestal

Startprijs 110 EUR
Resultaat: 225 EUR

Majolica piedestal in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x ø 33 cm. In goede staat.


6017

Antieke Majolica piedestal

Startprijs 125 EUR

Antieke Majolica piedestal met floraal decor. Circa 1915. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.


6018

Majolica piedestal

Startprijs 125 EUR
Resultaat: 125 EUR

Grote Majolica piedestal met floraal/putti decor. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 34 x 34 cm. In goede staat.


6019

Porseleinen dekseldoos

Startprijs 250 EUR

Grote Franse Samson porseleinen dekseldoos met wapen/floraal/goud decor. Met bronzen monturen en bodemmerk. Afmeting: 17 x 30 x 20 cm. In goede staat.


6020

Antieke Delftse dekselvaas, 1930

Startprijs 275 EUR
Resultaat: 650 EUR

Zeer grote antieke Delftse polychrome Fayence dekselvaas. Oud Delft. Circa 1930. Afmeting: H 75 cm. In zeer goede staat.


6021

Colenbrander Ram vaas Schifty 3

Startprijs 300 EUR
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Schifting decor. Schilder WVH. Model nr.: 3. Afmeting: 29,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.


6022

Biedermeier theeservies

Startprijs 200 EUR
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws handbeschilderd Biedermeier porseleien theeservies met diverse figuren/goud decors. Blindmerk. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker, schaal + twaalf kop en schotels. Afmeting: 7 - 25 cm. In...


6023

Royal Copenhagen faun met papegaai

Startprijs 200 EUR
Resultaat: 200 EUR

Deense Royal Copenhagen porseleinen figuur. Faun met papegaai. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.