Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Royal Copenhagen faun met papegaai 6023
Royal Copenhagen faun met papegaai

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Biedermeier theeservies 6022
Biedermeier theeservies

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas Schifty 3 6021
Colenbrander Ram vaas Schifty 3

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke Delftse dekselvaas, 1930 6020
Antieke Delftse dekselvaas, 1930

Resultaat:

650 EUR

Porseleinen dekseldoos 6019
Porseleinen dekseldoos
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Majolica piedestal 6018
Majolica piedestal

Resultaat:

125 EUR

Antieke Majolica piedestal 6017
Antieke Majolica piedestal
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Majolica piedestal 6016
Majolica piedestal

Resultaat:

225 EUR

6-Persoons Royal Copenhagen servies 6015
6-Persoons Royal Copenhagen servies
Startprijs 450 EUR
2x Antieke Egyptische figuren 6014
2x Antieke Egyptische figuren
Startprijs 800 EUR
KPM dekselpot 6013
KPM dekselpot
Startprijs 500 EUR
Verkocht
2 Porseleinen vazen met brons, 1860 6012
2 Porseleinen vazen met brons, 1860

Resultaat:

160 EUR

Porseleinen inktstel 6011
Porseleinen inktstel
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Antiek tegeltableau 6010
Antiek tegeltableau

Resultaat:

375 EUR

Antiek Rozenburg tegeltableau 6009
Antiek Rozenburg tegeltableau
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Duits Meissen servies 6008
Duits Meissen servies

Resultaat:

425 EUR

5-Delig Makkumer kaststel 6007
5-Delig Makkumer kaststel
Startprijs 300 EUR
2 Sets Empire kratervazen 6006
2 Sets Empire kratervazen
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Hildo Krop dekselpot 6005
Hildo Krop dekselpot

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zeldzaam 5-delig Colenbrander kaststel, 1912 6004
Zeldzaam 5-delig Colenbrander kaststel, 1912

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
18e Eeuwse fruitschaal 6003
18e Eeuwse fruitschaal

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2x Delftse dekselvazen 6002
2x Delftse dekselvazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Delftse scherts schenkkan, 1900 6001
Delftse scherts schenkkan, 1900

Resultaat:

110 EUR

Grote Fürstenberg pronkvaas 6000
Grote Fürstenberg pronkvaas
Startprijs 300 EUR