Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Societé Maastricht vaas, 1910
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Societé Maastricht keramieken Jugendstil vaas met valk. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

2x Antieke rijstkommen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke porseleinen rijstkommen. Eén maal 18e eeuw, Amsterdams Bont, landschap met figuren/huizen/goud decor. Eén maal Imari, floraal decor, één chip. Afmeting: ø 13,5 -14,5 cm. In redelijk/goede...

Lot keramiek koningshuis (5x)
Startprijs 80 EUR

Vijf maal keramiek. Koningshuis. Bestaande uit: 2x Beker, Juliana-Bernhard 1937. 2x Borden, Wilhelmina 1898 - 1938. 1x Bord, huwelijk prinses Juliana. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

Franse petroleumlamp
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen petroleumlamp. Handbeschilderd. Gerestaureerd. Afmeting: H 58 cm. In redelijk/goede staat.

Franse vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Haarlijn. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.

2x Franse bloempotten + schotels
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Franse gemerkte handbeschilderde porseleinen bloempotten met onderschotels. Diverse blindmerken + goud decor. Afmeting: H 17 x ø 18 cm. In goede staat.

4x Japanse porseleinen schotels
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Japans porseleinen schotels met figuren in rijtuigen decor. Met blindstempel + bodemmerk. Afmeting: 24,5 x ø 37 cm. In goede staat.

Majolica bloempot
Resultaat: 180 EUR

Grote antieke Oostenrijkse Majolica cachet pot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x ø 33 cm. In goede staat.

Royal Albert servies
Resultaat: 425 EUR

Uitgebreid Royal Albert porseleinen koffie-thee servies. Decor Moonlight Rose. Bestaande uit: Theepot + theelicht, cakeschaal, melk/suiker set, cake-bordjes, 18x theekopjes + schotels, 3x mocca-koppen...

4x Antieke bisquit porselein
Resultaat: 50 EUR

Vier maal antiek bisquit porselein. Groen-wit. Genummerd. Circa 1915. Jongen met mandoline. Hand beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 18 - 21 cm.

Jugendstil vaas
Resultaat: 180 EUR

Grote porseleinen Jugendstil vaas met floraal en goudfazanten decor. Gemerkt Rozenburg Den Haag 737 H. Vermoedelijk naar Rozenburg. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse schotel
Startprijs 50 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

2 Delen aardewerk
Startprijs 35 EUR

Twee delen aardewerk. Bestaande uit: Engels terracotta wandbord, Olde London street. Circa 1900. Chip + haarlijn. Groen geglazuurde kan met bodemmerk. 20e Eeuw. Lichte glazuurschade. Afmeting: 21 x ø ...

17e - 18e Eeuws Delfts-blauw wijwaterbakje
Resultaat: 120 EUR

Zeldzaam 17e - 18e eeuws Delfts-blauw Fayence wijwater-wandbakje met engelen en heilig kruis. Afmeting: 16 x 9 x 5 cm. In goede staat.

5x Sculpturen Lou Schwirtz
Startprijs 100 EUR

Vijf sculpturen van Lou Schwirtz. 1928 - . Onder andere: wit geglazuurde sculpturen met geometrische Bart van der Leck-achtige vormen uitgespaard, schuit-vormige sculptuur met spijlen. 60er-Jaren. Af...

3x Antiek Hollands aardewerk
Startprijs 60 EUR

3x Antiek Hollands aardewerk. Circa 1900. 1x Makkumer test, handbeschilderd landschappen decor, zeldzaam, goed. 1x Gouda plateel sierschotel, randschade. 1x Regout vleesschaal met landschap decor, goe...

Antieke Delftse schenkkan
Resultaat: 120 EUR

Antieke Delftse polychrome Fayence schenkkan met floraal/pauw decor. Gemerkt Duijn. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Parapluhouder, Petrus Regout
Resultaat: 90 EUR

Grote Petrus Regout keramieken parapluhouder met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 x ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Royal Dux schaal, 1915
Startprijs 75 EUR

Antieke Royal Dux porseleinen schaal met wolf. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 14 x 26 x 17 cm. In goede staat.

3x Antieke bisquit figuren
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke porseleinen bisquit figuren. Ansbach? Circa 1900. Duitsland. Bestaande uit: Twee engelen, minimale chip. Dame, arm mist. Heer, vinger mist, twee chips. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/g...

2x Antieke Engelse Staffordshire honden
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Circa 1900. Afmeting: 23 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Antiek gipsen figuur
Resultaat: 250 EUR

Groot antiek gipsen figuur. Griekse vrouw. Was lampenvoet. Circa 1900. Bij hand beschadigd. Afmeting: H 110 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen figuren
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Duits porseleinen figuren. Gemerkt. Mogelijk Plauen of Sitzendorf. Dame + heer. Afmeting: H 10 - 11 cm. In goede staat.

Antieke keramieken buste, 1900
Startprijs 125 EUR

Antieke keramieken buste van een oude dame met roos. Circa 1900. Ongesigneerd. Roos licht beschadigd. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.

Lladro figuur
Resultaat: 130 EUR

Groot Spaans porseleinen Lladro figuur. Handwerkende vrouw op stoel. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.

2x Engelse keramieken figuren
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse keramieken figuren. Heer en dame met vogel. Stukje boom gelijmd. Afmeting: 1 9 -20 cm. In redelijk/goede staat.

Ludwigsburg figuren
Startprijs 350 EUR

Duitse Ludwigsburg porseleinen dansende figuur. Nr. 7388A. Eerste helft 20e eeuw. Stukje stok onderkant mist. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Oude porseleinen figurengroep
Startprijs 60 EUR

Grote oude porseleinen figurengroep. Schakende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 25 x 13 cm. In goede staat.

4x Porseleinen figuren
Resultaat: 30 EUR

Vier porseleinen figuren. 20e Eeuw. Twee maal bisquit porseleinen dames, één arm gelijmd. Dame + heer met instrumenten, goed. Afmeting: 16 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

IJsbeer van Bing & Grøndahl
Resultaat: 175 EUR

Grote Deense porseleinen Bing & Grøndahl ijsbeer. Nr. 1785 R. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 28 x 8 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen figuur
Startprijs 50 EUR

Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur. Naaistertje, Nr. 1314. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

2x Porseleinen bisquit figuren
Resultaat: 100 EUR

Twee grote bisquit porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal dronken man in kruiwagen. Eén maal kaartspelende heren (vals spelen). Beide figuren gemerkt: Artistic Porcelain Poema design Emi...

Antiek Delftse Fayence vaas
Resultaat: 40 EUR

Antieke Delftse Fayence vaas met landschap decor. Circa 1900. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 30 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Delftse dekselbak
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence dekselbak met floraal/duif decor. Gemerkt met de pot. P. Parea 1759 + Delfts merkteken. Afmeting: 9 x 13,5 x 10 cm. In goede staat.

Antieke Delftse APK vaas
Resultaat: 160 EUR

Antieke Delftse Fayence APK gemerkte dekselvaas met leeuw/floraal decor. Zes-kantig. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 70 EUR

3-Delig Delfts Jugendstil keramieken kaststel met landschappen decors. Circa 1915. Eén oorvaas haarlijn. Afmeting: 32 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke Delftse Fayence
Resultaat: 190 EUR

Drie delen antieke Delftse blauw-witte Fayence. Bestaande uit: 18e Eeuwse natfruit lekschaal, gecontourneerd, enkele chips. 18e Eeuws gecontourneerd onderbord voor lekschaal. Eind 19e eeuws zes-kantig...

2x 18e Eeuwse Delftse borden
Resultaat: 60 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor en oker rand. Lichte randschade. Afmeting: ø 31 - 35 cm. In goede staat.

2-Delig Delfts kaststel
Startprijs 80 EUR

2-Delig Delfts keramieken kaststel met landschappen decor in coulissen. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 x ø 18 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Delfts borden
Startprijs 100 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Gemerkt de Bijl. Eén bord haarlijn + enkele chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Delfse tabakspot
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Delftse Fayence tabakspot met koperen deksel. Gemerkt met de drie eikels. Tabaksmerk Makuba. Afmeting: H 38 x ø 22 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 950 EUR

Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Gemerkt A.P.K. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas gelijmd + kleinere randschades. Afmeting: 25 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig Fayence kaststel
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws drie-delig Delfts Fayence kaststel. Ongemerkt. Restauratie. Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

5x 18e Eeuwse Delftse borden
Startprijs 200 EUR

Vijf stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Enkele randschades. Eén bord gemerkt. Afmeting: ø 22 - 23 cm. Verder in goede staat.

Lot Delfts Fayence borden (7x)
Startprijs 250 EUR

Zeven diverse antieke Delftse Fayence borden. 18e Eeuw. Enkele randschades. Afmeting: ø 17 - 26 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 180 EUR

Vijf-delig Delfts Fayence kaststel in Rococo-stijl . Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 - 50 cm. In goede staat.

Antieke miniatuur kop + schotel
Resultaat: 50 EUR

Antiek Duits porseleinen kinder kop + schotel. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 8 cm. In goede staat.

2x Antieke kop+schotels
Startprijs 50 EUR

Twee grote antieke Duitse/Franse porseleinen chocolademelk kop en schotels. Eén maal Empire handbeschilderd, goud sleets. Eén maal met vrouwen portret, circa 1900. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat...

Porseleinen Volkstedt figuur
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Duitse Volkstedt porseleinen figuur. Man plukt bloemen voor vrouw in 18e eeuwse klederdracht. Waaier vrouw afgebroken, pink vrouw mist. Afmeting: 16 x 15 x 9 cm. In redelijke staat.

17e Eeuws 4-pas tegeltableau
Startprijs 200 EUR

17e Eeuws Hollands 4-pas tegeltableau. 2x Figuren met musket. 1x Steltenlopen. 1x Leerlooier. Afmeting: H 28 x B 28 cm. In goede staat.

2x Villeroy & Boch bloempotten, 1910
Startprijs 60 EUR

Twee grote antieke Duitse keramieken Jugendstil Villeroy & Boch bloempotten. Circa 1910. Afmeting: H 22 x Ø 24 cm. In goede staat.

2x Oude Russische porseleinen figuren
Resultaat: 275 EUR

Twee oude Russische porseleinen figuren. Eén maal matroos met trommel. Eén maal matroos met mitrailleur (Author Nazarov). Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.

Albast plaquette in lijst
Startprijs 150 EUR

Grote ovale albasten plaquette met goudkleurige lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 x B 42 cm. In goede staat.

Groot porseleinen beeld
Resultaat: 225 EUR

Zeer groot Frans/Italiaans porseleinen figuur. 20e Eeuw. Gekostumeerd paar. Blauw-wit + goud decor. Onbekend bodemmerk. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Fürstenberg servies
Resultaat: 110 EUR

Duits Fürstenberg porseleinen thee/koffie servies met roze rozen + goudrand decor. Bestaande uit: Taartschaal, taartborden, cake-schaal, petit four schaaltjes, 27x kop + schotels. Minimale chip mogeli...

Antieke Majolica onderzetter, 1915
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Majolica Jugendstil onderzetter, Floraal/vlinder decor. Circa 1915. Afmeting: 3,5 x 24 x 24 cm. In goede staat.

Porseleinen figuur, Dansend paar
Resultaat: 110 EUR

Groot antiek Duits porseleinen figuur. Dansend paar. Circa 1920. Gemerkt met H en daarboven een kroon. Afmeting: 28 x 18 x 14 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen schaal
Startprijs 60 EUR

Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met kreeft. Ontwerp Jurgen Balslov 1963. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 18 x 19 cm. In goede staat.

Antieke Engelse Majolica bloempot
Resultaat: 80 EUR

Antieke Engelse Majolica bloempot met bloemenranken decor. Letters H.P. 1150. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: H 20 - ø 31 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antiek Nymphenburg porselein
Resultaat: 60 EUR

Vier maal antiek Duits Nymphenburg porselein. Handbeschilderde kop + schotels. Bloemen decor. Twee kopjes heel, rest chips/barst. Afmeting: 5 x 13 cm. In redelijke staat.

3x Meissen porselein
Startprijs 100 EUR

Drie delen Duits Meissen porselein. Bestaande uit: Twee borden, beide beschadigd. Eén tablet, goed. Bloemen decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23,5 - 33 cm. In redelijke staat.

Porseleinen dekselvaas
Startprijs 325 EUR

Kapitale Duitse porseleinen dekselvaas door Kaiser Germany. Ontwerp Olivia. Chinoiserie decor, beeld gelijmd. Circa 1970. Afmeting: 102 x ø 40 cm. In redelijk/goede staat.

Fraureuth porseleinen figuur
Resultaat: 160 EUR

Grote Duitse porseleinen kakatoe. Fraureuth door Max Herman Fritz. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Lot serviesgoed
Startprijs 100 EUR

Groot lot oud/antiek interessant porseleinen serviesgoed. Onder andere: K.P.M., Meissen, Dresden, Fürstenberg, Rosenthal, Engels, Biedermeier, historisme et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6...

5x Antiek Duits porselein
Startprijs 50 EUR

Vijf delen antiek Duits porselein. Bestaande uit: Vrouw met bloempot, Volkstedt, 19e eeuw, bloem weg. Porseleinen kewpie, Höchst. 'Scherts' flessendop. Sarotti Mohr Austria. Kat wast hond. Afmeting: 4...

Bing & Grøndahl figuur, Jachthond
Resultaat: 100 EUR

Deense Bing & Grøndahl porseleinen jachthond met patrijs. Afmeting: 14 x 25 x 6 cm. In goede staat.

2x Franse wandplaquettes
Resultaat: 350 EUR

Twee 19e eeuwse Franse Fayence wandplaquettes met bodemmerk (= toren met kruis). Barok-stijl. Afmeting: H 38 x B 45 cm. In goede staat.

3x Meissen porselein
Resultaat: 95 EUR

Drie delen Duits Meissen porselein. Bestaande uit: Melkkan, Zwiebelmuster, circa 1930. 18e - 19e Eeuwse schotel met Chinees decor. Antieke schaal, floraal, chips. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goed...

Antiek theeservies, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek theeservies met handbeschilderde figuren voorstelling in landschap. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, zes kopjes, vijf schotels. Eén schotel niet origineel. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede...

2x Kapitale Mettlach vazen, 1900
Resultaat: 450 EUR

Twee kapitale Duitse Jugendstil Mettlach V.B. handbeschilderde steengoed vazen. Nr. 2414. Circa 1900. Afmeting: 44 x ø 17 cm. In goede staat.

18e Eeuws Heilig wandkruis
Startprijs 150 EUR

Groot 18e eeuws Delftse of Franse Fayence polychrome Heilig wandkruis met wij-water houder. Twee breuken gelijmd. Afmeting: 40 x 25 x 12 cm. In redelijke staat.

Royal Copenhagen hinde figuur
Startprijs 240 EUR

Grote Deense Royal Copenhagen hinde. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 24 x 9,5 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen faun met papegaai
Resultaat: 200 EUR

Deense Royal Copenhagen porseleinen figuur. Faun met papegaai. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Biedermeier theeservies
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws handbeschilderd Biedermeier porseleien theeservies met diverse figuren/goud decors. Blindmerk. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker, schaal + twaalf kop en schotels. Afmeting: 7 - 25 cm. In...

Colenbrander Ram vaas Schifty 3
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Schifting decor. Schilder WVH. Model nr.: 3. Afmeting: 29,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.

Antieke Delftse dekselvaas, 1930
Resultaat: 650 EUR

Zeer grote antieke Delftse polychrome Fayence dekselvaas. Oud Delft. Circa 1930. Afmeting: H 75 cm. In zeer goede staat.

Porseleinen dekseldoos
Startprijs 250 EUR

Grote Franse Samson porseleinen dekseldoos met wapen/floraal/goud decor. Met bronzen monturen en bodemmerk. Afmeting: 17 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Majolica piedestal
Resultaat: 125 EUR

Grote Majolica piedestal met floraal/putti decor. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 34 x 34 cm. In goede staat.

Antieke Majolica piedestal
Startprijs 125 EUR

Antieke Majolica piedestal met floraal decor. Circa 1915. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Majolica piedestal
Resultaat: 225 EUR

Majolica piedestal in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x ø 33 cm. In goede staat.

6-Persoons Royal Copenhagen servies
Startprijs 450 EUR

Zes-persoons Royal Copenhagen porseleinen koffieservies. Bestaande uit: Melk/suiker set, gebakschotels, zes kop en schotels, koffiekan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.

2x Antieke Egyptische figuren
Startprijs 800 EUR

Twee antieke Egyptische keramische blauw geglazuurde figuren. Eén maal scarabee amulet. Eén maal aap-achtige figuur, chip. Afmeting: 2 - 6,5 cm. In goede staat.

KPM dekselpot
Startprijs 500 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse KPM porseleinen dekselpot met handbeschilderd landschap en goud decor. Annotatie 22 Juni 1858. Porzellan Manufactur C. Krister in Waldenberg. Minimale chip onderrand deksel. Af...

2 Porseleinen vazen met brons, 1860
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Franse porseleinen vazen met bronzen armaturen. Handbeschilderd met floraal/goud decor. Gesigneerd Guy. Circa 1860. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Porseleinen inktstel
Startprijs 160 EUR

Groot 19e eeuws Frans porseleinen inktstel met handgeschilderd floraal/goud decor. Afmeting: 11 x 31 x 23 cm. In goede staat.

Antiek tegeltableau
Resultaat: 375 EUR

Groot antiek 21-pas tegeltableau met religieuze Barok voorstelling. Afmeting: H 46 x B 102 cm. In goede staat.

Antiek Rozenburg tegeltableau
Startprijs 350 EUR

Groot antiek Rozenburg - Den Haag porseleinen tegeltableau naar schilderij van H.W. Mesdag. Schilder K. Oude haarscheur in tegel. Afmeting: H 92 x B 62 cm. In goede staat.

Duits Meissen servies
Resultaat: 425 EUR

Acht-delig Duits Meissen porseleinen servies met floraal decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 5x kop en schotels, melkkan. Eén schotel chipje. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.

5-Delig Makkumer kaststel
Startprijs 300 EUR

Vijf-delig Makkumer Tichelaar gemerkt kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 30 - 39 cm. In goede staat.

2 Sets Empire kratervazen
Startprijs 400 EUR

Twee sets 19e eeuwse porseleinen Empire kratervazen. Matig gerestaureerd en bijgeschilderd. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijke staat.

Hildo Krop dekselpot
Resultaat: 500 EUR

Hildo Hildebrand L. Krop. 1884 - 1970. Eskaf Covered bowl. Keramieken dekselvaas. 1920 / 1927. Afmeting: 24 x Ø 18 cm. In zeer goede staat.

Zeldzaam 5-delig Colenbrander kaststel, 1912
Resultaat: 6.000 EUR

Zeldzaam vijf-delig Colenbrander kaststel. Gemaakt bij de fabriek Zuid Holland. Omstreeks 1912. Gemerkt met Hollandse vlag WVH. Wim van Ham. Van de vijf vazen heeft één dekselvaas rand stukje gelijmd ...

18e Eeuwse fruitschaal
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence fruitschaal met gecontourneerde omranding. Gesigneerd A. K. (A. Kruiswijk). Met floraal/figuren decor. Drie chips. Afmeting: 11 x 39 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse dekselvazen
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met chinoiserie decor en zotjes. Gemerkt met drie eikels. Eén bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 33 x Ø 15 cm. In goede staat.

Delftse scherts schenkkan, 1900
Resultaat: 110 EUR

Delftse polychrome Fayence scherts schenkkan met spreuk. 'Kees den aap geeft melk uijt zijn bekkie'. Circa 1900. Bodemmerken. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Grote Fürstenberg pronkvaas
Startprijs 300 EUR

Grote Duitse Fürstenberg porseleinen pronk dekselvaas met handbeschilderd floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 34 x ø 21 cm. In goede staat.