Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Engels keramiek (4x)
Startprijs 25 EUR

Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

4 Delen Hollands keramiek
Startprijs 30 EUR

Vier maal oud keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen Westraven Utrecht. Eén geglazuurde verlopen vaas, gemerkt Burger 576. Eén schaal, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 7 - 36 cm. In goede staat.

9x Delfts blauwe Fayence
Startprijs 30 EUR

Negen delen Delfts blauwe Fayence. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

Moderne Makkumer fruitschaal
Startprijs 30 EUR

Moderne Makkumer porseleinen fruitschaal. Oar Wurk Makkum. Design van Paulus van Leeuwen. Afmeting: 8 x ø 32 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuren
Startprijs 30 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. Gemerkt Gräfental met adelaar en kroon. Circa 1930. Jongen en meisje met schooltas. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

2 Delen aardewerk
Startprijs 35 EUR

Twee delen aardewerk. Bestaande uit: Engels terracotta wandbord, Olde London street. Circa 1900. Chip + haarlijn. Groen geglazuurde kan met bodemmerk. 20e Eeuw. Lichte glazuurschade. Afmeting: 21 x ø ...

3 Delen Delfts blauw
Startprijs 35 EUR

Drie delen Hollands Delfts blauwe Fayence. Bestaande uit: Dekseldoos, Porceleyne Fles. Bord, Porceleyne Fles. Bord, Royal Sphinx Maastricht met jacht decor. Afmeting: 15 - 20 ø cm. In goede staat.

Antieke bierpul (aardewerk)
Startprijs 35 EUR

Antieke Duitse Jugendstil steengoed 'Scherts' bierpul. Gemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Societé Maastricht vaas, 1910
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Societé Maastricht keramieken Jugendstil vaas met valk. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

4-Delige lampet set
Startprijs 40 EUR

Antieke vier-delige Societé Maastricht keramieken lampet set met bloemen decor. Zeepbakje + kammenbakje beschadigd. Afmeting: 14 - 34 cm. In redelijke staat.

7x Fayence borden
Startprijs 40 EUR

Zeven 19e eeuwse polychrome Fayence borden. Enkele chips. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antiek Duits/Engels aardewerk
Startprijs 40 EUR

Drie maal antiek Duits/Engels aardewerk. Bestaande uit: Diep keramieken bord met spreuk, 19e eeuw. Mosterdpotje met plated montuur. Historisme schenkkan, Royal Doulton. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede ...

2x Art Deco-stijl vazen
Startprijs 40 EUR

Twee Hollandse keramieken vazen in Art Deco-stijl. Waarvan één gemerkt KV246. Circa 1930 - 1950. Met groen glazuur en groen/geel glazuur. Afmeting: Ø 18 - Ø 20 cm. In goede staat.

3 Delen keramiek
Startprijs 40 EUR

Drie delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Bolvaas, Judith Rigter, Velsen. Schaal, Judith Rigter, Velsen. Polychroom schaal, Ceramijn. Afmeting: 21 - Ø 38 cm. In goede staat.

7x Divers (Duits) porselein
Startprijs 40 EUR

Zeven maal divers (Duits) porselein. Circa 1930 - 1960. Kandelaar, roos beschadigd. Auerhaan gelijmd. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen wandvaasje
Startprijs 40 EUR

Antieke Franse polychrome Fayence wandvaas in de vorm van een Schotse doedelzak. Gesigneerd H.R. Quimper. Afmeting: 19 x 13 x 4 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuren
Startprijs 40 EUR

Twee porseleinen figuren. Eén maal Gerold Bavaria Western Germany vogel. Eén maal twee vogels, één beschadigd, ongemerkt. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

3x Delfts blauw
Startprijs 40 EUR

Drie maal Delfts blauw. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: Porseleinen fles vaas, trompet-vormig. Beschuitbus, Delfts Holland. Royal Delfts geribde vaas. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.

2x Antiek Delfts Fayence, 1930
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig Petrus Regout kaststel
Startprijs 40 EUR

3-Delig antiek Petrus Regout Maastricht kaststel met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

5x Antiek Duits porselein
Startprijs 50 EUR

Vijf delen antiek Duits porselein. Bestaande uit: Vrouw met bloempot, Volkstedt, 19e eeuw, bloem weg. Porseleinen kewpie, Höchst. 'Scherts' flessendop. Sarotti Mohr Austria. Kat wast hond. Afmeting: 4...

Antieke Majolica onderzetter, 1915
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Majolica Jugendstil onderzetter, Floraal/vlinder decor. Circa 1915. Afmeting: 3,5 x 24 x 24 cm. In goede staat.

2x Antieke kop+schotels
Startprijs 50 EUR

Twee grote antieke Duitse/Franse porseleinen chocolademelk kop en schotels. Eén maal Empire handbeschilderd, goud sleets. Eén maal met vrouwen portret, circa 1900. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat...

Royal Copenhagen figuur
Startprijs 50 EUR

Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur. Naaistertje, Nr. 1314. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

2x Engelse keramieken figuren
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse keramieken figuren. Heer en dame met vogel. Stukje boom gelijmd. Afmeting: 1 9 -20 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse schotel
Startprijs 50 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

3x Duits keramiek
Startprijs 50 EUR

Drie delen oud Duits keramiek. Bestaande uit: Goebel waxinelichthouder met kerstengel. Goebel Afrikaanse springbok (porselein). Hutschenreuther konijn. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Lot Engels keramiek (8x)
Startprijs 50 EUR

Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

2x Fayence wandborden, 1900
Startprijs 50 EUR

Twee grote antieke Fayence wandborden. Genummerd. Circa 1900. Boch of Delft. Friese voorstelling naar Otto Eerelman. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.

2x Villeroy & Boch sierschotels
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Duitse Villeroy & Boch sierschotels voor aan de wand. Met Hollandse havenvoorstelling. Circa 1880. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.

4x Diverse schotels
Startprijs 50 EUR

Vier diverse oude/antieke porseleinen grote schotels. Bestaande uit: Imari, 19e eeuw, goed. Blue Danube, Zwiebelmuster, beschadigd. China, Kanton, goed. Satsuma, circa 1920, goed. Afmeting: Ø 30 - 37 ...

Antieke Franse schotel, 1900
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Franse porseleinen sierschaal met meanderende gouden rand. Circa 1900. Gemerkt Sarrequemines. Eén chip. Afmeting: ø 40 cm. In redelijke staat.

2x Antiek porselein
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek handbeschilderd porselein met floraal decor. Eén maal Ampfora vaas, Frankrijk. Eén maal tazza, Silezia. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

Lot Duits sierporselein
Startprijs 50 EUR

Groot lot oud/antiek Duits (sier) porselein. Onder andere: Herdenkingsborden, handbeschilderd Rosenthal, Studio Line et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

6x Porseleinen vazen (divers)
Startprijs 50 EUR

Zes oude porseleinen vazen, Duitsland et cetera. Twee maal kobalt blauwe vazen, onder andere Hutschenreuther. Herend. Rosenthal. Geierstal. K.P.M. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

Polychroom dekselpot, 1936
Startprijs 50 EUR

Polychroom handbeschilderde aardewerk dekselpot. Anno 1936. Gemerkt aan de onderkant. Afmeting: Ø 19 x H 22 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen schaal
Startprijs 60 EUR

Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met kreeft. Ontwerp Jurgen Balslov 1963. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 18 x 19 cm. In goede staat.

2x Villeroy & Boch bloempotten, 1910
Startprijs 60 EUR

Twee grote antieke Duitse keramieken Jugendstil Villeroy & Boch bloempotten. Circa 1910. Afmeting: H 22 x Ø 24 cm. In goede staat.

Oude porseleinen figurengroep
Startprijs 60 EUR

Grote oude porseleinen figurengroep. Schakende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 25 x 13 cm. In goede staat.

3x Antiek Hollands aardewerk
Startprijs 60 EUR

3x Antiek Hollands aardewerk. Circa 1900. 1x Makkumer test, handbeschilderd landschappen decor, zeldzaam, goed. 1x Gouda plateel sierschotel, randschade. 1x Regout vleesschaal met landschap decor, goe...

4x Antieke Duitse steengoed kruiken
Startprijs 60 EUR

Vier antieke Duitse steengoed kruiken. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 25 - 29 cm. In goede staat.

Lot porselein (6x)
Startprijs 60 EUR

Zes delen antiek porselein. Bestaande uit: Twee maal China vissen decor + bodemmerk, 18e - 19e eeuw en Kang Xi. Vier maal Japan, circa 1900, kraanvogels + waterpartij + bodemmerk. Afmeting: 12 - ø 18 ...

Makkums kaststel
Startprijs 60 EUR

Drie-delig Makkums polychrome Fayence kaststel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 30 cm. In goede staat.

Antiek Weens porseleinen figuur
Startprijs 70 EUR

Antiek Weens porseleinen figuur. Man en vrouw met bloemen. Gemerkt met bijenkorf. 19e eeuw. Eén vinger beschadigd. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

18e - 19e Eeuwse klepkan
Startprijs 70 EUR

18e - 19e Eeuwse witte Fayence klepkan met tinnen deksel. Gemerkt met een bijl. Enkele bakfouten. Afmeting: H 23 x ø 11,5 cm. In goede staat.

Lot antiek Petrus Regout serviesgoed
Startprijs 70 EUR

Lot antiek Petrus Regout Maastricht serviesgoed. Decor Tea Drinker. Circa 1890. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek serviesgoed, 1900
Startprijs 70 EUR

Antiek serviesgoed. Circa 1900. Onder andere: Limoges, Frank Haviland. Acht maal goud decor en twee maal ongemerkt. Chip mogelijk. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Weens beeldje, Forel
Startprijs 70 EUR

Antiek Weens keramieken figuur. Forel. Keramos Wien. Circa 1930. Afmeting: 21 x 17 x 8 cm. In goede staat.