live

Huidig | Veiling

23.04.2020 – 25.04.2020

237 Resultaten
Grote Fürstenberg pronkvaas
6000
Grote Fürstenberg pronkvaas

Startprijs 300 EUR

Delftse scherts schenkkan, 1900
6001

Startprijs 100 EUR

2x Delftse dekselvazen
6002
2x Delftse dekselvazen

Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse fruitschaal
6003
18e Eeuwse fruitschaal

Startprijs 600 EUR

Zeldzaam 5-delig Colenbrander kaststel, 1912
6004

Startprijs 5.000 EUR

Hildo Krop dekselpot
6005
Hildo Krop dekselpot

Startprijs 500 EUR

2 Sets Empire kratervazen
6006
2 Sets Empire kratervazen

Startprijs 400 EUR

5-Delig Makkumer kaststel
6007
5-Delig Makkumer kaststel

Startprijs 300 EUR

Duits Meissen servies
6008
Duits Meissen servies

Startprijs 425 EUR

Antiek Rozenburg tegeltableau
6009
Antiek Rozenburg tegeltableau

Startprijs 350 EUR

Antiek tegeltableau
6010
Antiek tegeltableau

Startprijs 300 EUR

Porseleinen inktstel
6011
Porseleinen inktstel

Startprijs 160 EUR

2 Porseleinen vazen met brons, 1860
6012

Startprijs 160 EUR

KPM dekselpot
6013
KPM dekselpot

Startprijs 500 EUR

2x Antieke Egyptische figuren
6014
2x Antieke Egyptische figuren

Startprijs 800 EUR

6-Persoons Royal Copenhagen servies
6015

Startprijs 450 EUR

Majolica piedestal
6016
Majolica piedestal

Startprijs 110 EUR

Antieke Majolica piedestal
6017
Antieke Majolica piedestal

Startprijs 125 EUR

Majolica piedestal
6018
Majolica piedestal

Startprijs 125 EUR

Porseleinen dekseldoos
6019
Porseleinen dekseldoos

Startprijs 250 EUR

Antieke Delftse dekselvaas, 1930
6020

Startprijs 275 EUR

Colenbrander Ram vaas Schifty 3
6021

Startprijs 300 EUR

Biedermeier theeservies
6022
Biedermeier theeservies

Startprijs 200 EUR

Royal Copenhagen faun met papegaai
6023

Startprijs 200 EUR