44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

Kapitale kussenkast 4000
Kapitale kussenkast

1.900 EUR

18e Eeuwse Barok commode 4001
18e Eeuwse Barok commode
Startprijs 850 EUR
17e Eeuwse Italiaanse klepbank 4002
17e Eeuwse Italiaanse klepbank

1.200 EUR

Louis Seize vitrine opzetkast, 1780 4003
Louis Seize vitrine opzetkast, 1780
Startprijs 1.200 EUR
Secretaire 4004
Secretaire

2.000 EUR

Zeldzaam Spaans/Italiaans? reiskabinet 4005
Zeldzaam Spaans/Italiaans? reiskabinet

1.000 EUR

17e Eeuwse Renaissance kast 4006
17e Eeuwse Renaissance kast
Startprijs 2.500 EUR
Mahonie Empire secretaire, 1820 4007
Mahonie Empire secretaire, 1820

400 EUR

Louis Seize kabinet, 1780 4008
Louis Seize kabinet, 1780

2.250 EUR

Empire chiffoniere 4009
Empire chiffoniere
Startprijs 1.000 EUR
19e Eeuwse Hollandse Friesse keeftkast 4010
19e Eeuwse Hollandse Friesse keeftkast
Startprijs 1.500 EUR
18e Eeuws Drents schrijfkabinet 4011
18e Eeuws Drents schrijfkabinet

1.400 EUR

Gietijzeren tuinbank 4012
Gietijzeren tuinbank

750 EUR

Mahonie ladenkast, 1870 4013
Mahonie ladenkast, 1870

350 EUR

Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880 4014
Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880
Startprijs 300 EUR
Tafel met intarsia, 1870 4015
Tafel met intarsia, 1870

200 EUR

Twents kabinet + 5 kommen 4016
Twents kabinet + 5 kommen
Startprijs 500 EUR
18e Eeuwse Hollandse Barok secretaire 4017
18e Eeuwse Hollandse Barok secretaire

475 EUR

Eiken Barok secretaire 4018
Eiken Barok secretaire
Startprijs 800 EUR
Franse hoekkast 4019
Franse hoekkast

400 EUR

Antieke spiegel, 1800 4020
Antieke spiegel, 1800

600 EUR

18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel 4021
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel

550 EUR

18e Eeuws roldeurkastje 4022
18e Eeuws roldeurkastje
Startprijs 125 EUR
Commode, Franse stijl 4023
Commode, Franse stijl
Startprijs 800 EUR