live

Huidig | Veiling

23.04.2020 – 25.04.2020

285 Resultaten
Kapitale kussenkast
4000
Kapitale kussenkast

Startprijs 1.000 EUR

18e Eeuwse Barok commode
4001
18e Eeuwse Barok commode

Startprijs 850 EUR

17e Eeuwse Italiaanse klepbank
4002

Startprijs 1.000 EUR

Louis Seize vitrine opzetkast, 1780
4003

Startprijs 1.200 EUR

Secretaire
4004
Secretaire

Startprijs 1.800 EUR

Zeldzaam Spaans/Italiaans? reiskabinet
4005

Startprijs 1.000 EUR

17e Eeuwse Renaissance kast
4006
17e Eeuwse Renaissance kast

Startprijs 2.500 EUR

Mahonie Empire secretaire, 1820
4007

Startprijs 400 EUR

Louis Seize kabinet, 1780
4008
Louis Seize kabinet, 1780

Startprijs 1.500 EUR

Empire chiffoniere
4009
Empire chiffoniere

Startprijs 1.000 EUR

19e Eeuwse Hollandse Friesse keeftkast
4010

Startprijs 1.500 EUR

18e Eeuws Drents schrijfkabinet
4011

Startprijs 600 EUR

Gietijzeren tuinbank
4012
Gietijzeren tuinbank

Startprijs 350 EUR

Mahonie ladenkast, 1870
4013
Mahonie ladenkast, 1870

Startprijs 300 EUR

Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880
4014

Startprijs 300 EUR

Tafel met intarsia, 1870
4015
Tafel met intarsia, 1870

Startprijs 200 EUR

Twents kabinet + 5 kommen
4016
Twents kabinet + 5 kommen

Startprijs 500 EUR

18e Eeuwse Hollandse Barok secretaire
4017

Startprijs 500 EUR

Eiken Barok secretaire
4018
Eiken Barok secretaire

Startprijs 800 EUR

Franse hoekkast
4019
Franse hoekkast

Startprijs 400 EUR

Antieke spiegel, 1800
4020
Antieke spiegel, 1800

Startprijs 250 EUR

18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel
4021

Startprijs 400 EUR

18e Eeuws roldeurkastje
4022
18e Eeuws roldeurkastje

Startprijs 125 EUR

Commode, Franse stijl
4023
Commode, Franse stijl

Startprijs 800 EUR