Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Schaakspellen
Startprijs 20 EUR

Drie schaakspellen. Bestaande uit: Set glas, groot. Set glas, klein. Set hout, klein. Afmeting: 8 x 34 x 34 cm / 6 x 25 x 25 cm. / 7 x 20 x 20 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 65 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Russisch schaakspel, Matroesjka. Eén maal polystone beschilderd schaakspel. Afmeting: 12 x 33 x 33 cm / 9 x 42 x 42 cm. In goede staat.

2x Zuid Afrika schaakspelen
Startprijs 80 EUR

Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...

3x Schaakspellen
Resultaat: 90 EUR

Drie schaakspellen. Polystone. Bestaande uit: set Spanje-Equador, set christen tegen mooren, set Robin Hood. Afmeting: 10 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Royal Dux porseleinen schaakspel
Startprijs 750 EUR

Royal Dux porseleinen schaakspel met gekleurde porseleinen schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Australisch schaakspel
Resultaat: 80 EUR

Australisch schaakspel met polystone beschilderde figuren/dieren + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 14 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Amerikaans schaakspel
Startprijs 150 EUR

Amerikaans schaakspel met middeleeuwse figuren, kunststof, metaalkleurig + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 38 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Antieke kruideniersweegschaal
Resultaat: 30 EUR

Grote antieke Engelse gietijzeren kruideniersweegschaal met messing wijzerplaat. Salter Trade Spring Balance. Afmeting: 42 x 41 x 30 cm. In goede staat.

2x Antieke weegschaaltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke weegschaaltjes. Eén maal zeldzame Engelse munten weegschaal. Eén maal goudweegschaal met gewichten setje in mahonie cassette. 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Empire kandelaren
Resultaat: 125 EUR

Twee 18e eeuwse vergulde messing Empire kaarskandelaren. Circa 1820. Klein deukje in basement. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Startprijs 75 EUR

Antieke petroleumlamp met handbeschilderd glazen reservoir, marmeren stam, plated voet en gematteerd glas. Circa 1900. Afmeting: H 70 x ø 15 cm. In goede staat.

3x Blikken spaarpotten
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Duitse blikken spaarpotten. Bestaande uit: Rijks postspaarbank, Made in Germany, circa 1920 en kluis-model, Western Germany. Circa 1950. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Antieke religieuze siertegel
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke 19e eeuwse terracotta reliëf tegel met religieuze voorstelling. Voorkant twee chips, zijkanten beschadigd. Afmeting: 84 x 63 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke eiken sigaren humidor, 1910
Resultaat: 50 EUR

Antiek eikenhouten sigaren humidor. Circa 1910. Afmeting: 22 x 22 x 10 cm. In goede staat.

Antieke stereokijker + kaarten
Resultaat: 50 EUR

Antieke stereokijker met diverse vooroorlogse kaarten. Afmeting: 24 x 31 x 19 cm. In goede staat.

Antieke bureaulamp, 1920
Resultaat: 30 EUR

Antieke messing bureaulamp met facet geslepen glazen kap. In hoogte verstelbaar. Circa 1920. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 280 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Jaipur India zijden set, verguld/plated met zijden schaakbord. Eén maal India, geëmailleerde set op messing met houten schaakbord. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm / 8 x 50 x 50 ...

Oude Bureaulamp
Resultaat: 50 EUR

Oude messing bureaulamp. Tweede helft 20e eeuw. Klein deukje achterzijde. Afmeting: 31 x 26 x 30 cm. In goede staat.

Messing bureaulamp
Resultaat: 70 EUR

Messing bureaulamp met groen-glazen lampenkamp. In hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

18e Eeuwse documentenkist
Startprijs 450 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten documentenkist met gegraveerde spreuk, wapen en annotatie 1749. Origineel slot en beslag. Sleutel mist. Afmeting: 24 x 41 x 27 cm. In goede staat.