live

Huidig | Veiling

23.04.2020 – 25.04.2020

404 Resultaten
17e Eeuwse geldkist
2000
17e Eeuwse geldkist

Startprijs 1.100 EUR

Antieke Franse globe
2001
Antieke Franse globe

Startprijs 500 EUR

2x Kapitale Franse kandelaren, 1820
2002

Startprijs 1.300 EUR

Antieke dekselbokaal
2003
Antieke dekselbokaal

Startprijs 300 EUR

2 Antieke kaarskandelaren, 1870
2004

Startprijs 280 EUR

Schwarzwald wand-snijstuk
2005
Schwarzwald wand-snijstuk

Startprijs 425 EUR

19e Eeuwse coromandelhouten reiskist
2006

Startprijs 350 EUR

2x Empire wandkandelaren, 1830
2007

Startprijs 650 EUR

Kapitale historisme tafellamp
2008
Kapitale historisme tafellamp

Startprijs 350 EUR

Speeldoos + platen, 1880
2009
Speeldoos + platen, 1880

Startprijs 300 EUR

2x Vuurvergulde Franse kandelaren
2010

Startprijs 200 EUR

2x Charles Dix kandelaren, 1840
2011

Startprijs 1.000 EUR

Zwitserse speeldoos, 1880
2012
Zwitserse speeldoos, 1880

Startprijs 190 EUR

Palissander toiletkist + inhoud
2013

Startprijs 350 EUR

2014

Startprijs 600 EUR

Antiek Duits draaiorgel/speeldoos, 1900
2015

Startprijs 350 EUR

Kapitale schildpad dekseldoos
2016
Kapitale schildpad dekseldoos

Startprijs 450 EUR

Hanglamp
2017
Hanglamp

Startprijs 150 EUR

2x Bronzen bloempotten
2018
2x Bronzen bloempotten

Startprijs 400 EUR

Staande lamp met moor
2019
Staande lamp met moor

Startprijs 400 EUR

Antiek beschilderd wagenschot
2020
Antiek beschilderd wagenschot

Startprijs 200 EUR

2x Franse lampenvoeten
2021
2x Franse lampenvoeten

Startprijs 225 EUR

Antiek houten beschilderd kermispaard
2022

Startprijs 100 EUR

Hollandse barometer
2023
Hollandse barometer

Startprijs 250 EUR