Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse staande klok 3500
Engelse staande klok
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Zeldzame Lenzkirch staande klok 3501
Zeldzame Lenzkirch staande klok

Resultaat:

1.500 EUR

Zeldzame Lenzkirch staande klok 3502
Zeldzame Lenzkirch staande klok
Startprijs 2.800 EUR
Verkocht
Zeldzame zonnebloem-pendule, 1830 3503
Zeldzame zonnebloem-pendule, 1830

Resultaat:

2.500 EUR

Kapitale vuurvergulde Empire pendule, 1800 3504
Kapitale vuurvergulde Empire pendule, 1800
Startprijs 3.500 EUR
19e Eeuwse schilderij-klok 3505
19e Eeuwse schilderij-klok
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Pendule 'rijtuig van Venus' 3506
Pendule 'rijtuig van Venus'

Resultaat:

1.400 EUR

Zeldzaam Empire klokkenstel, 1820 3507
Zeldzaam Empire klokkenstel, 1820
Startprijs 1.000 EUR
Italiaanse staande klok 3508
Italiaanse staande klok
Startprijs 1.400 EUR
Boulle klok met console 3509
Boulle klok met console
Startprijs 1.450 EUR
Zeldzame Neuchattel console pendule 3510
Zeldzame Neuchattel console pendule
Startprijs 1.500 EUR
Crucifix klok in origineel foudraal 3511
Crucifix klok in origineel foudraal
Startprijs 3.800 EUR
Verkocht
Franse boulle tafelklok 3512
Franse boulle tafelklok

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Religieuze tafelklok 3513
Religieuze tafelklok

Resultaat:

1.600 EUR

Franse tafelklok 3514
Franse tafelklok
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Franse vuurvergulde pendule 3515
Franse vuurvergulde pendule

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke skelet pendule, 1800 3516
Antieke skelet pendule, 1800

Resultaat:

900 EUR

Franse marmeren Louis Seizye pendule, 1780 3517
Franse marmeren Louis Seizye pendule, 1780
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Louis Seize pendule 3518
Louis Seize pendule

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Franse lantaarnklok 3519
Franse lantaarnklok

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Vergulde pendule, 1860 3520
Vergulde pendule, 1860

Resultaat:

500 EUR

Franse tafelklok 3521
Franse tafelklok
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Franse pendule, 1860 3522
Franse pendule, 1860

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse Empire pendule, 1810 3523
Franse Empire pendule, 1810

Resultaat:

500 EUR