Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzame zonnebloem-pendule, 1830
Resultaat: 2.500 EUR

Zeer zeldzame bronzen vuurvergulde Empire/Biedermeier pendule. Circa 1830. Bloempot met zonnebloem. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 32 cm. In zeer goede staat.

Religieuze tafelklok
Resultaat: 1.600 EUR

17e - 18e Eeuwse Franse notenhouten religieuze tafelklok met spillegang, geeboniseerd. Uurwerk en wijzerplaat gesigneerd. Halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 55 x 34 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Circle Tournant klok, 1880
Resultaat: 1.500 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse Circle Tournant klok van marmer en verguld brons. Met amor. Circa 1880. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Zeldzame Lenzkirch staande klok
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame Lenzkirch precisie staande klok met compensatie slinger en centrale secondenwijzer. Circa 1890. Eikenhouten klokkast. Afmeting: H 200 cm. In goede originele staat.

Pendule 'rijtuig van Venus'
Resultaat: 1.400 EUR

Antieke vergulde bronzen Empire-stijl strijdwagen pendule. Rijtuig van Venus. Circa 1900. Met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 39 x 43 x 16 cm. In goed...

Vuurvergulde Empire pendule
Resultaat: 1.400 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen directoire, Empire pendule met Athene buste en herder met lam, engelen en guirlandes. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 34 x 25 x 10 c...

Louis Seize pendule
Resultaat: 1.250 EUR

Franse marmeren Louis Seize pendule met datumaanduiding en verguld bronzen figuur. Met origineel florale marmerbeschildering. Deliau Paria. Afmeting: 34 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Antieke skelet pendule, 1800
Resultaat: 900 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Louis Seize skelet pendule onder glazen stolp. Circa 1800. Warnier a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. (zonder stolp). Afmeting: ...

Staande Amsterdamse klok
Resultaat: 900 EUR

Staande Amsterdamse klok met wortelnoten klokkast merk Wuba. Westminster slagwerk, met maanstand, seconden, maand en dagaanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Franse lantaarnklok
Resultaat: 750 EUR

Gedateerde 18e eeuwse Franse messing lantaarnklok met spillegang. Anno 1763. Duperier Aveli. Slagwerk met twee hamers op bel + wekker, touwtjesslinger. Afmeting: 37 cm. In zeer goede staat.

Franse pendule, 1820
Resultaat: 550 EUR

Franse vuurvergulde bronzen directoire/Empire pendule met deiana. Vergulding in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 37 x 28 x 11 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde pendule
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse vuurvergulde bronzen Franse Empire pendule met Amor en bloem. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 36 x 25 x 9 cm. In goede staat.

Franse Empire pendule, 1810
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1810. Wolf bij houten huisje. Mandoline niet origineel bij deze pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Mooie vergulding. ...

Franse pendule, 1860
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Franse pendule met negroïde figuur, palmsoort en vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Verguld. Circa 1860. Compositie metaal. Afmeting: 39 x 29 x 16 cm. In goede staat.

Vergulde pendule, 1860
Resultaat: 500 EUR

Grote vergulde bronzen pendule met Amor. Circa 1860. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pendule behoeft reiniging. Afmeting: 44 x 60 x 20 cm. In goede staat.

Franse boulle tafelklok
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuwse Franse boulle tafelklok met schildpad belijming en bronzen versieringen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Charles Dix thermometer-pendule, 1840
Resultaat: 375 EUR

Antieke Franse mahoniehouten Charles Dix thermometer-pendule met florale intarsia en plated wijzerplaat. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In zeer goede st...

Franse wandklok
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Franse Louis Seize wandklok. Tinnen wijzerplaat. Met één gewicht uurwerk. Dagloper, slagwerk op grote bel. Afmeting: 54 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Klok met barometer
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten klok met barometer. Met volle zuilen, emaille wijzerplaat en cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 78 x 47 x 15 cm. In goede staa...

2x Kolomklokken
Resultaat: 325 EUR

Twee kolomklokken. Eén maal 19e eeuwse Franse geeboniseerde kolomklok met vergulde messing versieringen en plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1840. Afmeting: H 46 cm. In...

Friese dubbelkapper staartklok
Resultaat: 325 EUR

Prachtige Friese dubbelkapper staartklok omstreeks 1800 louis seize met maanstand, datum, kwartierslag en wekkerwerk. Originele beschilderingen en verzilverde cijfering. in zeer goede staat 178cm

19e Eeuwse Franse schommelaar pendule
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse Franse schommelaar pendule met skelet-uurwerk. Circa 1870. Stil uurwerk. Slingerveer gebroken + glazen stolp. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse haantjes comtoise, 1800
Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse haantjes comtoise met spillegang, schotelvormige emaille wijzerplaat en peerslinger. Circa 1800. Afmeting: 39 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Gustav Becker jaarpendule
Resultaat: 325 EUR

Antieke mahoniehouten Gustav Becker jaarpendule met geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.