live

Huidig | Veiling

23.04.2020 – 25.04.2020

186 Resultaten
Engelse staande klok
3500
Engelse staande klok

Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame Lenzkirch staande klok
3501

Startprijs 1.000 EUR

3502

Startprijs 2.800 EUR

Zeldzame zonnebloem-pendule, 1830
3503

Startprijs 700 EUR

Kapitale vuurvergulde Empire pendule, 1800
3504

Startprijs 3.500 EUR

19e Eeuwse schilderij-klok
3505
19e Eeuwse schilderij-klok

Startprijs 500 EUR

Pendule 'rijtuig van Venus'
3506
Pendule 'rijtuig van Venus'

Startprijs 1.200 EUR

Zeldzaam Empire klokkenstel, 1820
3507

Startprijs 1.000 EUR

Italiaanse staande klok
3508
Italiaanse staande klok

Startprijs 1.400 EUR

Boulle klok met console
3509
Boulle klok met console

Startprijs 1.450 EUR

Zeldzame Neuchattel console pendule
3510

Startprijs 1.500 EUR

Crucifix klok in origineel foudraal
3511

Startprijs 3.800 EUR

Franse boulle tafelklok
3512
Franse boulle tafelklok

Startprijs 450 EUR

Religieuze tafelklok
3513
Religieuze tafelklok

Startprijs 1.500 EUR

Franse tafelklok
3514
Franse tafelklok

Startprijs 700 EUR

Franse vuurvergulde pendule
3515
Franse vuurvergulde pendule

Startprijs 500 EUR

Antieke skelet pendule, 1800
3516
Antieke skelet pendule, 1800

Startprijs 900 EUR

Franse marmeren Louis Seizye pendule, 1780
3517

Startprijs 1.250 EUR

Louis Seize pendule
3518
Louis Seize pendule

Startprijs 800 EUR

Franse lantaarnklok
3519
Franse lantaarnklok

Startprijs 700 EUR

Vergulde pendule, 1860
3520
Vergulde pendule, 1860

Startprijs 500 EUR

Franse tafelklok
3521
Franse tafelklok

Startprijs 500 EUR

Franse pendule, 1860
3522
Franse pendule, 1860

Startprijs 500 EUR

Franse Empire pendule, 1810
3523
Franse Empire pendule, 1810

Startprijs 500 EUR