Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
17e Eeuws houtgestoken beeld 5000
17e Eeuws houtgestoken beeld

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Japans figuur, Keizer Jimmu 5001
Japans figuur, Keizer Jimmu

Resultaat:

1.450 EUR

Beeld, R. Clark 5003
Beeld, R. Clark
Startprijs 2.700 EUR
Oude/antieke bronzen boeddha 5005
Oude/antieke bronzen boeddha
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Antieke bronzen strijdwagen 5006
Antieke bronzen strijdwagen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
L. Madrassi, bronzen figuur 5007
L. Madrassi, bronzen figuur

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Theo Germann, Naakte dame 5008
Theo Germann, Naakte dame

Resultaat:

2.200 EUR

L. Spilliaert, Buste 5009
L. Spilliaert, Buste
Startprijs 950 EUR
L. Spilliaert, Buste 5010
L. Spilliaert, Buste
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Antiek Frans bronzen figuur 5011
Antiek Frans bronzen figuur

Resultaat:

460 EUR

Chinees bronzen masker 5013
Chinees bronzen masker
Startprijs 140 EUR
Chinees bronzen beeld 5014
Chinees bronzen beeld
Startprijs 240 EUR
Verkocht
J. V. Vaerenbergh, Bronzen buste 5015
J. V. Vaerenbergh, Bronzen buste

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur 5016
Antiek bronzen figuur

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Grote metalen leeuw op basement 5017
Grote metalen leeuw op basement

Resultaat:

180 EUR

Oosters boeddha beeldje 5018
Oosters boeddha beeldje
Startprijs 70 EUR
2x Oude bronzen boeddha figuren 5019
2x Oude bronzen boeddha figuren
Startprijs 100 EUR
18e-19e Eeuws houten figuur 5020
18e-19e Eeuws houten figuur
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha 5021
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha

Resultaat:

120 EUR

E. Picault, Antiek bronzen figuur 5022
E. Picault, Antiek bronzen figuur
Startprijs 950 EUR
Antiek beeldje met ivoren gezicht, 1900 5023
Antiek beeldje met ivoren gezicht, 1900
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Oude Chinese bronzen vergulde boeddha 5024
Oude Chinese bronzen vergulde boeddha

Resultaat:

650 EUR

Afrikaanse marmeren damesbuste 5025
Afrikaanse marmeren damesbuste
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Oude/antieke Quan Yin 5026
Oude/antieke Quan Yin

Resultaat:

100 EUR