43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Barok vitrine met intarsia 4000
Barok vitrine met intarsia
Startprijs 1.500 EUR
Empire secretaire, 1820 4001
Empire secretaire, 1820
Startprijs 700 EUR
Biedermeier-stijl vitrine 4002
Biedermeier-stijl vitrine

350 EUR

Hollands Louis Seize kabinet, 1780 4003
Hollands Louis Seize kabinet, 1780

1.000 EUR

Duits buffet, 1880 4004
Duits buffet, 1880

500 EUR

Louis Quinze kabinet 4005
Louis Quinze kabinet
Startprijs 1.000 EUR
18e Eeuws Louis Seize kabinet 4006
18e Eeuws Louis Seize kabinet
Startprijs 1.250 EUR
18e Eeuwse Barok commode 4007
18e Eeuwse Barok commode

850 EUR

Engels kabinet 4008
Engels kabinet
Startprijs 800 EUR
Barok vitrinekast 4009
Barok vitrinekast
Startprijs 700 EUR
Gestoken vitrinekast, 1930 4010
Gestoken vitrinekast, 1930
Startprijs 500 EUR
17e - 18e Eeuwse pastoorskast 4011
17e - 18e Eeuwse pastoorskast
Startprijs 650 EUR
19e Eeuwse Hollandse kuifkast 4012
19e Eeuwse Hollandse kuifkast
Startprijs 1.600 EUR
18e Eeuws Hollands kabinet 4013
18e Eeuws Hollands kabinet

350 EUR

Eiken vertico, 1880 4014
Eiken vertico, 1880

350 EUR

Wortelnoten vitrinekast 4015
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 500 EUR
18e Eeuws mahonie kabinet 4016
18e Eeuws mahonie kabinet
Startprijs 500 EUR
Antiekek Jugendstil vitrinekast 4017
Antiekek Jugendstil vitrinekast

340 EUR

Koloniaal kabinet kastje 4018
Koloniaal kabinet kastje

450 EUR

Zeldzaam Engels (architecten)bureau 4019
Zeldzaam Engels (architecten)bureau
Startprijs 500 EUR
Eiken 2-deurs kast, 1800 4020
Eiken 2-deurs kast, 1800
Startprijs 500 EUR
18e Eeuws eiken wandmeubel 4021
18e Eeuws eiken wandmeubel

300 EUR

Empire secretaire, 1820 4022
Empire secretaire, 1820

210 EUR

18e Eeuwse Hollandse commode 4023
18e Eeuwse Hollandse commode

650 EUR