Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot mechanisch speelgoed (11x) 3000
Lot mechanisch speelgoed (11x)

Resultaat:

245 EUR

Verkocht
Groot lot pluche figuren 3001
Groot lot pluche figuren

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antieke kinder driewielfiets, 1880 3002
Antieke kinder driewielfiets, 1880

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Blikken speelgoedpaard 3003
Blikken speelgoedpaard

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Trix H0: 22360 + 22573 3004
2x Trix H0: 22360 + 22573

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Trix H0: 22537 + 22558 3005
2x Trix H0: 22537 + 22558

Resultaat:

100 EUR

Oude Amerikaanse Lionel treinset 3006
Oude Amerikaanse Lionel treinset
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Grote rode Ferrari Pocher Testarossa 3007
Grote rode Ferrari Pocher Testarossa

Resultaat:

95 EUR

Kinderfornuis + kastje 3008
Kinderfornuis + kastje
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Speelgoed politie auto 3009
Speelgoed politie auto

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
5x Antiek houten speelgoed, 1930 3010
5x Antiek houten speelgoed, 1930

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
6x Trix loks + tenders 3011
6x Trix loks + tenders

Resultaat:

255 EUR

Verkocht
Diverse Loks Märklin 3012
Diverse Loks Märklin

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Diverse loks 3013
Diverse loks

Resultaat:

250 EUR

Groot lot speelgoed 3014
Groot lot speelgoed
Startprijs 60 EUR
Groot lot speelgoed 3015
Groot lot speelgoed
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Groot lot pluche speelgoed 3016
Groot lot pluche speelgoed

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Oud/antiek blikken speelgoed 3017
4x Oud/antiek blikken speelgoed

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot oud speelgoed 3018
Lot oud speelgoed

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Doos diverse wagons/modeltreinen 3019
Doos diverse wagons/modeltreinen

Resultaat:

120 EUR

Groot lot speelgoed etc. 3020
Groot lot speelgoed etc.
Startprijs 50 EUR
Chinees Mahjong spel 3021
Chinees Mahjong spel
Startprijs 50 EUR
Lot oud metalen speelgoed 3022
Lot oud metalen speelgoed
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Karl Bub treinset 3023
Karl Bub treinset

Resultaat:

55 EUR