Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Chinese dekselcoupe
Resultaat: 1.600 EUR

Oude Chinees porseleinen dekselcoupe met draken/goud decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 31 x ø 15,5 cm. In goede staat.

A.M. Gorter, Vordense beek
Resultaat: 1.600 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 93 cm. In goede staat.

Gouden choker met robijn en saffier
Resultaat: 1.600 EUR

Geelgouden choker, 750/000, met robijn en saffier. Verlopende choker, 7-9mm, met in het midden een stuk omgeslagen collier met daartussen 4 hangers bezet met rond gefacetteerde robijnen en saffieren....

Monogram F.C., Stilleven met fruitschaal en fazant
Resultaat: 1.600 EUR

Monogram F.C. 19e Eeuw. Stilleven met fruitschaal en fazant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rotterdams havengezicht met vele schepen
Resultaat: 1.500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

17e Eeuws houtgestoken beeld
Resultaat: 1.500 EUR

Groot 17e eeuws houtgestoken gepolychromeerd Heilig figuur. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.

Japans figuur, Keizer Jimmu
Resultaat: 1.450 EUR

Japans figuur. Keizer Jimmu, Japan. 19e Eeuw. Compositie metaal. Keizer met boog en roofvogel. Breukje ophanging van zwaard. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Kapitale antieke Chinese vaas, 1800
Resultaat: 1.400 EUR

Kapitale antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Circa 1800. Met aankoopfactuur 80er jaren villaverkoop Duitsland. Met floraal, goud, vlinders, hagedissen, salamanders en vogels decor. Afmeting...

19e Eeuwse kersenhouten boekenkast
Resultaat: 1.400 EUR

19e Eeuwse kersenhouten boeken-opzetkast. Frankrijk, circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 235 x 120 x 43 cm. In zeer goede staat.

19e Eeuws bankstel, 1880
Resultaat: 1.400 EUR

19e Eeuws bankstel met twee zetels. Geeboniseerd met goudverf en klauwpoten. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 104 x 215 x 82 cm. / 110 x 85 x 70 cm. In goede staat.

Vuurvergulde Franse pendule
Resultaat: 1.400 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule met Oosters decor. Chinese vrouw met Yixing theekan en Chinese boot met figuren op zee. Mooie vergulding. Achtdaags origineel uurwerk met halfuur-slag o...

Amerikaanse Colt .44 New York in holster
Resultaat: 1.400 EUR

Antieke Amerikaanse Colt Navy. Cal. 44, New York. Black Powder. Nr. 8120. Met holster. Patent September 10 1850. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.

6x Fam. Rose kop+schotels
Resultaat: 1.305 EUR

19e Eeuw. 6x drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met figuren decor en bodemmerk. Minimale chip bij zetschotels mogelijk, verder goed. Afmeting: 9 x ø 10,5 cm. In goede staat.

2x Grote Imari sierschotels, 19e eeuw
Resultaat: 1.300 EUR

Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen sierschotels met geisha's in tuin decor en Japanse tekens verso. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Gedempte Maaskant Schiedam
Resultaat: 1.300 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Gedempte Maaskant Schiedam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 69 cm. In goede staat.

Arnold Marc Gorter, Riviergezicht bij zonsondergang
Resultaat: 1.300 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Riviergezicht met figuur bij zonsondergang. Olieverf op linnen. Afmeting: H 96 x B 120 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Kang Xi klapmutskom
Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met Lange Lijs en zotjes in landschappen. Zes-tekens. Afmeting: 7,5 x ø 16 cm. In goede staat.

Gouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 1.200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, 3,8 ct, en aan weerskanten een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,22 ct. in witgouden zetk...

18e Eeuwse Louis Seize pendule
Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Zweedse Louis Seize pendule. Houtgestoken met vergulding. Lederlund Köningl. Hof. Uhrmacherei Stockholm. Circa 1780. Origineel uurwerk, van onderen afgevlakt, met touwtjesslinger, halfuur-s...

Colenbrander Ram vaas Om en Om 40
Resultaat: 1.200 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Om en om decor. Model nr.: 40. Afmeting: H 20 x ø 9 cm. In goede staat.

Zilveren kaviaarschaal
Resultaat: 1.150 EUR

Fraai zilveren tafelstuk, kaviaarschaal, 925/000, met een rechthoekig basement voorzien van een rand met lambrequindecor en geplaatst op 4 uitgewerkte klauwpoten. Op het basement zitten 2 zilveren hou...

Zilveren wagen, Hoorn des overvloed
Resultaat: 1.100 EUR

Imposant zilveren tafelstuk, 925/000, een wagen in de vorm van een hoorn des overvloed versierd met floraal decor met cartouchen, voorzien van een rand met opliggende guirlandes. Geplaatst op twee wie...

Gouden armband met robijn
Resultaat: 1.100 EUR

Elegante geelgouden armband, 750/000, met robijnen. Brede gouden schakelarmband met gematteerde bewerking. Iedere schakel is voorzien van 2 klauwzetkasten bezet met rond gefacetteerde robijnen, ø 1,7 ...

Oude Chinese kom
Resultaat: 1.100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen platte kom met paarden/draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 18 cm. In goede staat.