43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Antieke Amerikaanse regulateur, 1910
Resultaat: 60 EUR

4x Oude/antieke passersets
Startprijs 80 EUR

4x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

4x Oude/antieke duivenklokken
Resultaat: 50 EUR

Brede gouden ring
Startprijs 200 EUR

2x Antieke sculpturen
Resultaat: 60 EUR

Staande Junghans klok, 1930
Resultaat: 55 EUR

5x Cloisonne (divers)
Startprijs 60 EUR

18e Eeuws Louis Seize kabinet
Startprijs 1.250 EUR