Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Moderne spiegel 4271
Moderne spiegel
Startprijs 15 EUR
3x Zilver met glas 417
3x Zilver met glas
Startprijs 20 EUR
2x Japanse lithografieën 1297
2x Japanse lithografieën
Startprijs 20 EUR
Kondostan?, Erotische voorstelling 1423
Kondostan?, Erotische voorstelling
Startprijs 20 EUR
2x Antieke inktpotten 2462
2x Antieke inktpotten
Startprijs 20 EUR
Antieke 6-arms bolkroonlamp 2466
Antieke 6-arms bolkroonlamp
Startprijs 20 EUR
Antieke Chinese bamboe penselenhouder 2485
Antieke Chinese bamboe penselenhouder
Startprijs 20 EUR
Schaakspel / Oude wijnopener-set 3394
Schaakspel / Oude wijnopener-set
Startprijs 20 EUR
3-Delig opaline kaststel 5595
3-Delig opaline kaststel
Startprijs 20 EUR
Plazuid Gouda theeservies 6331
Plazuid Gouda theeservies
Startprijs 20 EUR
Collier met turkoois 677
Collier met turkoois
Startprijs 25 EUR
Bijzondere plated bladwijzer 773
Bijzondere plated bladwijzer
Startprijs 25 EUR
Lot zilveren sieraden 964
Lot zilveren sieraden
Startprijs 25 EUR
Lot oude reclame blikken 2305
Lot oude reclame blikken
Startprijs 25 EUR
Oud lederen motorpak 2412
Oud lederen motorpak
Startprijs 25 EUR
Chinees vogelkooitje van bamboe 2447
Chinees vogelkooitje van bamboe
Startprijs 25 EUR
2x Antiek 2490
2x Antiek
Startprijs 25 EUR
7 Schaalmodellen 3025
7 Schaalmodellen
Startprijs 25 EUR
Oude schoolklok 3650
Oude schoolklok
Startprijs 25 EUR
Antieke speel/picknick tafel (inklapbaar) 4277
Antieke speel/picknick tafel (inklapbaar)
Startprijs 25 EUR
3 Delen Swarovski 5522
3 Delen Swarovski
Startprijs 25 EUR
2x Kristal 5592
2x Kristal
Startprijs 25 EUR
2x Imari kastkommen 6626
2x Imari kastkommen
Startprijs 25 EUR
4x Antieke Satsuma sierborden 6638
4x Antieke Satsuma sierborden
Startprijs 25 EUR