Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
J. van Everdingen, Hollands landschap met windmolen 1420
J. van Everdingen, Hollands landschap met windmolen

Resultaat:

225 EUR

Gouden hanger in hartvorm met diamant 80
Gouden hanger in hartvorm met diamant
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Zilveren dienblad 73
Zilveren dienblad

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot oud speelgoed 3018
Lot oud speelgoed

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6x Trix loks + tenders 3011
6x Trix loks + tenders

Resultaat:

255 EUR

Verkocht
12 Zilveren oestervorkjes 666
12 Zilveren oestervorkjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
P. H. van Asperen, Havengezicht Rotterdam 1384
P. H. van Asperen, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Tas met zilveren beugel 66
Tas met zilveren beugel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Trix H0: 22360 + 22573 3004
2x Trix H0: 22360 + 22573

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilver vergulde camee hanger 659
Zilver vergulde camee hanger

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A. Heyboer, Spetterkip 1377
A. Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer 1370
W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Choker met parels 652
Choker met parels

Resultaat:

40 EUR

5x Japans porselein 6481
5x Japans porselein
Startprijs 40 EUR
Gouden horloge met klemband 30
Gouden horloge met klemband
Startprijs 250 EUR
Verkocht
42x Zilveren munten 2919
42x Zilveren munten

Resultaat:

130 EUR

Zilveren bouilloire 23
Zilveren bouilloire
Startprijs 1.100 EUR
Zilveren dienschaal op onderschotel 16
Zilveren dienschaal op onderschotel
Startprijs 675 EUR
Verkocht
Oude Chinese drakenschotel ø 24 cm. 6474
Oude Chinese drakenschotel ø 24 cm.

Resultaat:

200 EUR

2x Oude bronzen boeddha figuren 5019
2x Oude bronzen boeddha figuren
Startprijs 100 EUR
6 Bronzen penningen, personen 2912
6 Bronzen penningen, personen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren naaigarnituur 616
Zilveren naaigarnituur

Resultaat:

80 EUR

Paul v.d. Ven, Stadsgezicht 1334
Paul v.d. Ven, Stadsgezicht
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Lot zilveren sieraden, 3x 609
Lot zilveren sieraden, 3x

Resultaat:

90 EUR