Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2020

Naverkoop | Veiling

10.01.2020 – 11.01.2020

126 Resultaten
17e Eeuws houtgestoken beeld
5000
17e Eeuws houtgestoken beeld

1.500 EUR

Japans figuur, Keizer Jimmu
5001
Japans figuur, Keizer Jimmu

1.450 EUR

Beeld, R. Clark
5003
Beeld, R. Clark

Startprijs 2.700 EUR

Oude/antieke bronzen boeddha
5005
Oude/antieke bronzen boeddha

Startprijs 400 EUR

Antieke bronzen strijdwagen
5006
Antieke bronzen strijdwagen

550 EUR

L. Madrassi, bronzen figuur
5007
L. Madrassi, bronzen figuur

950 EUR

Theo Germann, Naakte dame
5008
Theo Germann, Naakte dame

2.200 EUR

L. Spilliaert, Buste
5009
L. Spilliaert, Buste

Startprijs 950 EUR

L. Spilliaert, Buste
5010
L. Spilliaert, Buste

Startprijs 950 EUR

Antiek Frans bronzen figuur
5011
Antiek Frans bronzen figuur

460 EUR

Chinees bronzen masker
5013
Chinees bronzen masker

Startprijs 140 EUR

Chinees bronzen beeld
5014
Chinees bronzen beeld

Startprijs 240 EUR

J. V. Vaerenbergh, Bronzen buste
5015

600 EUR

Antiek bronzen figuur
5016
Antiek bronzen figuur

180 EUR

Grote metalen leeuw op basement
5017

180 EUR

Oosters boeddha beeldje
5018
Oosters boeddha beeldje

Startprijs 70 EUR

2x Oude bronzen boeddha figuren
5019

Startprijs 100 EUR

18e-19e Eeuws houten figuur
5020
18e-19e Eeuws houten figuur

Startprijs 450 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha
5021

120 EUR

E. Picault, Antiek bronzen figuur
5022

Startprijs 950 EUR

Antiek beeldje met ivoren gezicht, 1900
5023

Startprijs 150 EUR

Oude Chinese bronzen vergulde boeddha
5024

650 EUR

Afrikaanse marmeren damesbuste
5025

Startprijs 75 EUR

Oude/antieke Quan Yin
5026
Oude/antieke Quan Yin

100 EUR