Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2020

Naverkoop | Veiling

10.01.2020 – 11.01.2020

387 Resultaten
Zilveren wagen, Hoorn des overvloed
1

1.100 EUR

Zilveren muziekdoos
2
Zilveren muziekdoos

Startprijs 2.200 EUR

Zilveren bierpul
12
Zilveren bierpul

Startprijs 1.100 EUR

Zilveren doosje met miniatuur aquarellen, 18e/19e eeuw
14

1.100 EUR

Zilveren antieke kan op comfoor, 19e eeuw
15

550 EUR

Zilveren dienschaal op onderschotel
16

Startprijs 675 EUR

Karaffen set in zilver
17
Karaffen set in zilver

450 EUR

Zilveren kaviaarschaal
19
Zilveren kaviaarschaal

1.150 EUR

Zilveren roomkom met deksel
20
Zilveren roomkom met deksel

200 EUR

Zilveren kan
21
Zilveren kan

350 EUR

Zilveren bouilloire
23
Zilveren bouilloire

Startprijs 1.100 EUR

2 Zilveren koektrommels Bonebakker
24

900 EUR

Zilveren cabaret
25
Zilveren cabaret

1.000 EUR

Set zilveren tafelfazanten
37
Set zilveren tafelfazanten

325 EUR

Zilveren cabaret
38
Zilveren cabaret

325 EUR

2 Zilveren fazanten
39
2 Zilveren fazanten

Startprijs 350 EUR

Zilveren kan
40
Zilveren kan

325 EUR

Zilveren fruitschaal
41
Zilveren fruitschaal

Startprijs 425 EUR

Zilveren gezaagde hengselmand
42
Zilveren gezaagde hengselmand

Startprijs 650 EUR

2 Karaffen met zilver
43
2 Karaffen met zilver

Startprijs 170 EUR

Odeurflacon met goud
44
Odeurflacon met goud

Startprijs 200 EUR

Uitgebreide cassette met zilveren bestek
45

2.950 EUR

Zilveren ovale vleesdienschaal
46

Startprijs 625 EUR

Zilveren serveerbokaal met bestek
47

190 EUR