afgesloten

Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2020

afgesloten | Veiling

10.01.2020 – 11.01.2020

474 Resultaten

1000

Jan Rijlaarsdam, Stadsgezicht Parijs

Startprijs 1.000 EUR
Resultaat: 1.000 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Stadsgezicht Parijs met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.


1001

W.H. Eickelberg, Riviergezicht met vissers

Startprijs 800 EUR

W.H. Eickelberg. 1845 - 1920. Riviergezicht met vissers en huisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 64 cm. In goede staat.


1002

Diego Rivera, Tehuana Vendiendo Pinas

Startprijs 10.000 EUR
Resultaat: 15.000 EUR

Diego Rivera. 1935. 1886 - 1957. Latin Amerikaanse kunst. Titel: Tehuana Vendiende Pinas. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 26,2 cm. In goede staat.


1003

Monogram F.C., Stilleven met fruitschaal en fazant

Startprijs 1.000 EUR
Resultaat: 1.600 EUR

Monogram F.C. 19e Eeuw. Stilleven met fruitschaal en fazant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.


1004

Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan

Startprijs 900 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw ? Landschap met vos, kat en haan. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 103 cm. In redelijke staat.


1005

A.M. Gorter, Vordense beek

Startprijs 1.500 EUR
Resultaat: 1.600 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 93 cm. In goede staat.


1006

Louis Apol, Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard

Startprijs 2.000 EUR
Resultaat: 2.000 EUR

Louis Apol. 1850 - 1936. Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.


1008

A.J. van Prooijen, Jongen te paard trekt trekschuit

Startprijs 500 EUR
Resultaat: 500 EUR

A.J. van Prooijen. 1834 - 1898. Jongen te paard trekt trekschuit. Olieverf op linnen. Gaatje. Afmeting: H 53 x B 92 cm. In goede staat.


1009

Herman Moerkerk, Man met wandelstok

Startprijs 400 EUR

Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Man met wandelstok. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.


1010

Anton Karssen, Romantisch Hollands wintergezicht

Startprijs 2.000 EUR
Resultaat: 2.000 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.


1011

Arnold Marc Gorter, Riviergezicht bij zonsondergang

Startprijs 1.200 EUR
Resultaat: 1.300 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Riviergezicht met figuur bij zonsondergang. Olieverf op linnen. Afmeting: H 96 x B 120 cm. In goede staat.


1012

J. Bevort, Stadgezicht Parijs

Startprijs 250 EUR
Resultaat: 250 EUR

Jan Bevort. 1917 - 1996. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


1013

J.A. Hekking, Hollands riviergezicht

Startprijs 500 EUR

J.A. Hekking. '93. 1830 - 1903. Hollands riviergezicht met koeien en boerin bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 87 cm. In goede staat.


1014

N.H. v.d. Willigen, Landschap bij Epe

Startprijs 200 EUR
Resultaat: 440 EUR

N.H. v.d. Willigen. Epe 1865. Landschap bij Epe met boerderij, figuren en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 59 cm. In goede staat.


1015

Theo Mackaay, Vier vrouwen

Startprijs 1.250 EUR

Theo Mackaay. 1950. Vier vrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 85 cm. In goede staat.


1016

Wolvecamp, Abstracte compositie

Startprijs 400 EUR
Resultaat: 375 EUR

Atelier Theo Wolvecamp. 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 28 cm. In goede staat.


1017

Heinrich Zille, Figuren bij waslijn

Startprijs 200 EUR
Resultaat: 500 EUR

Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.


1018

P. v.d. Braken, Knotwilgen in polderlandschap

Startprijs 300 EUR

Peter van der Braken. 1896 - 1979. Knotwilgen in polderlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 61 cm. In goede staat.


1019

A. Zwartjes, Huis 's-Gravenland-Zuiderend

Startprijs 300 EUR

Albert Zwartjes. 1902 - 1976. Huis 's-Gravenland-Zuiderend. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.


1020

Jan Burssens, Twee torso's

Startprijs 500 EUR

Jan Burssens, 1956. 1925 - 2002. Belgische School. Compositie twee torso's. Mixed media op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.


1021

Jan Burssens, Torso

Startprijs 500 EUR

Jan Burssens. 1925 - 2002. Torso. Belgische School. 50-er Jaren. Mixed media op paneel. Afmeting: H 80 x B 45 cm. In goede staat.


1022

H. Castrup, Surrealistisch

Startprijs 300 EUR

Hans Castrup. 1957 Osnabrück. Duitse School. Phantastic Art. Surrealistisch. Acryl op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.


1023

Jacob Gillig, Stilleven met vissen

Startprijs 3.000 EUR

Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.


1024

C. Koppenol, Schaapskooi

Startprijs 300 EUR
Resultaat: 325 EUR

Cornelis Koppenol. 1865 - 1946. Schaapsherder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 27 cm. In goede staat.