Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Japanse lithografieën 1297
2x Japanse lithografieën
Startprijs 20 EUR
Kondostan?, Erotische voorstelling 1423
Kondostan?, Erotische voorstelling
Startprijs 20 EUR
Monogram H.S., Boer rookt pijp 1392
Monogram H.S., Boer rookt pijp
Startprijs 30 EUR
H. Euverman, 2x Naakt compositie 1473
H. Euverman, 2x Naakt compositie
Startprijs 30 EUR
8x Adriana Barreiro, Moderne werken 1478
8x Adriana Barreiro, Moderne werken
Startprijs 30 EUR
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure 1204
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure
Startprijs 35 EUR
Ongesigneerd, Bosgezicht 1458
Ongesigneerd, Bosgezicht
Startprijs 35 EUR
Domotyrko Dimitry, In the Tzaritzino 1249
Domotyrko Dimitry, In the Tzaritzino
Startprijs 40 EUR
Antieke landkaart Ootmarsum 1294
Antieke landkaart Ootmarsum
Startprijs 40 EUR
18e Eeuwse Duitse landkaart 1301
18e Eeuwse Duitse landkaart
Startprijs 40 EUR
Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk 1327
Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk
Startprijs 40 EUR
Aad van den Bosch, Schaakvoorstelling 1328
Aad van den Bosch, Schaakvoorstelling
Startprijs 40 EUR
Aad van den Bosch, Chess Move 1329
Aad van den Bosch, Chess Move
Startprijs 40 EUR
Aad van den Bosch, Formation 1330
Aad van den Bosch, Formation
Startprijs 40 EUR
2x Oude Duitse landkaarten 1336
2x Oude Duitse landkaarten
Startprijs 40 EUR
Guillaume Corneille, Duif met zon 1408
Guillaume Corneille, Duif met zon
Startprijs 40 EUR
3x Berghold, Divers 1459
3x Berghold, Divers
Startprijs 40 EUR
Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit 1470
Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit
Startprijs 40 EUR
Peter Meurs, Twentse watermolen 1474
Peter Meurs, Twentse watermolen
Startprijs 45 EUR
Tederkanga, Straat met auto's 1096
Tederkanga, Straat met auto's
Startprijs 50 EUR
Ugung (onduidelijk), Abstracte voorstelling 1097
Ugung (onduidelijk), Abstracte voorstelling
Startprijs 50 EUR
Ugung, Hurkende Indonesische man 1098
Ugung, Hurkende Indonesische man
Startprijs 50 EUR
J. van Calker, Vaas met anemonen 1173
J. van Calker, Vaas met anemonen
Startprijs 50 EUR
Angelika, Figuren compositie 1221
Angelika, Figuren compositie
Startprijs 50 EUR