Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
A.J. Groenewegen, Melktijd met boer en koeien 1102
A.J. Groenewegen, Melktijd met boer en koeien

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Iman Sutopo, Girl 1094
Iman Sutopo, Girl

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai met vlieg 1091
J. Mankes, Kraai met vlieg

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Landschap met vee 1088
Onduid.gesign., Landschap met vee

Resultaat:

150 EUR

G. Jonge, Twee kinderen in de branding 1085
G. Jonge, Twee kinderen in de branding
Startprijs 80 EUR
Verkocht
H.C.A. Paradies, Gedempte Maaskant Schiedam 1082
H.C.A. Paradies, Gedempte Maaskant Schiedam

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Indonesisch achter-glas-schilderij 1071
Indonesisch achter-glas-schilderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
E.C. Arntzenius, Bloempot met rozenstruik 1068
E.C. Arntzenius, Bloempot met rozenstruik

Resultaat:

200 EUR

Theodorus van Oorschot, Dorpsgezicht met figuren 1065
Theodorus van Oorschot, Dorpsgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR
Verkocht
G. Corneille, Abstracte compositie 1062
G. Corneille, Abstracte compositie

Resultaat:

160 EUR

J. Korthals, Amsterdamse gracht 1059
J. Korthals, Amsterdamse gracht
Startprijs 900 EUR
Verkocht
James Holmyard, Australisch landschap met schapen 1051
James Holmyard, Australisch landschap met schapen

Resultaat:

175 EUR

2x H. Bogman, Landschappen 1048
2x H. Bogman, Landschappen
Startprijs 400 EUR
Verkocht
J. Cossaar, Visverkoopster met klant op markt 1045
J. Cossaar, Visverkoopster met klant op markt

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Theodor Pixis, Antiek interieur met figuren 1042
Theodor Pixis, Antiek interieur met figuren

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chris Soer, Boerenhuis met boerin en appelbloesem 1039
Chris Soer, Boerenhuis met boerin en appelbloesem

Resultaat:

190 EUR

Ongesigneerd, Ooievaren op nest 1031
Ongesigneerd, Ooievaren op nest
Startprijs 350 EUR
Anton Heyboer, Zelfportret 1028
Anton Heyboer, Zelfportret
Startprijs 400 EUR
J. Zwaan, Gezicht op Zwartsluis 1025
J. Zwaan, Gezicht op Zwartsluis
Startprijs 550 EUR
H. Castrup, Surrealistisch 1022
H. Castrup, Surrealistisch
Startprijs 300 EUR
A. Zwartjes, Huis 's-Gravenland-Zuiderend 1019
A. Zwartjes, Huis 's-Gravenland-Zuiderend
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Wolvecamp, Abstracte compositie 1016
Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
A.J. van Prooijen, Jongen te paard trekt trekschuit 1008
A.J. van Prooijen, Jongen te paard trekt trekschuit

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
A.M. Gorter, Vordense beek 1005
A.M. Gorter, Vordense beek

Resultaat:

1.600 EUR