Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Japanse lithografieën
Startprijs 20 EUR

Twee Japanse lithografieën met rode symbolen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 x B 16 cm. + H 20 x B 20 cm. In goede staat.

Kondostan?, Erotische voorstelling
Startprijs 20 EUR

Kondostan? Nr. II / XV. Titel: Rinascimento. Erotische figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 47 cm. In goede staat.

Monogram H.S., Boer rookt pijp
Startprijs 30 EUR

Monogram H.S. 1892. Boer rookt pijp. Ets op papier. Afmeting: H 13 x B 9 cm. In goede staat.

H. Euverman, 2x Naakt compositie
Startprijs 30 EUR

2x H. Euverman. 1918 - 1994. Twee maal naakt composities. Tekeningen op papier. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.

8x Adriana Barreiro, Moderne werken
Startprijs 30 EUR

Acht maal Adriana Barreiro. Argentijnse School. Zes maal gouaches en twee maal aquafortes. Moderne werken op papier. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure
Startprijs 35 EUR

17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Dominica Sexta Post Pascha. Latijns. Gravure op papier. Afmeting: H 17 x B 14 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bosgezicht. Haagse School-stijl. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 40 cm. In goede staat.

Domotyrko Dimitry, In the Tzaritzino
Startprijs 40 EUR

Domotyrko Dimitry. Russische School. In the Tzaritzino. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Antieke landkaart Ootmarsum
Startprijs 40 EUR

Antieke landkaart van Ootmarsum. Circa 1920. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse landkaart
Startprijs 40 EUR

18e Eeuwse Duitse handingekleurde landkaart. Herzogthums Würtemberg. Gravure op papier. Afmeting: H 26 x B 29 cm. In goede staat.

Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk
Startprijs 40 EUR

Aad van den Bosch. 1937 - Voorstelling met schaakstukken. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In goede staat.

Aad van den Bosch, Schaakvoorstelling
Startprijs 40 EUR

Aad van den Bosch. Schaakvoorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.

Aad van den Bosch, Chess Move
Startprijs 40 EUR

Aad van den Bosch, 1991. Chess Move. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

Aad van den Bosch, Formation
Startprijs 40 EUR

Aad van den Bosch. Formation. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 58 cm. In goede staat.

2x Oude Duitse landkaarten
Startprijs 40 EUR

Twee oude Duitse landkaarten en reproducties. Eén maal Wien. Eén maal Nord Friesland. Afmeting: 40 - 50 cm. Reproducties op papier. In goede staat.

Guillaume Corneille, Duif met zon
Startprijs 40 EUR

Guillaume Corneille '97. 1922 - 2010. Duif met zon. Lithografie op papier. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.

3x Berghold, Divers
Startprijs 40 EUR

Drie werken van Berghold. Gouaches. 1980. Bestaande uit: Berglandschap + Vissersvrouwen op strand + La Camarque. Gouaches op papier. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Peter Meurs, Twentse watermolen
Startprijs 45 EUR

Peter Meurs. Almelo. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.

Tederkanga, Straat met auto's
Startprijs 50 EUR

Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.

Ugung (onduidelijk), Abstracte voorstelling
Startprijs 50 EUR

Ugung (onduidelijk). 1990. Indonesische School. Abstracte voorstelling. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.

Ugung, Hurkende Indonesische man
Startprijs 50 EUR

Ugung. 1990. Indonesische School. Hurkende Indonesische man. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 36 cm. In goede staat.

J. van Calker, Vaas met anemonen
Startprijs 50 EUR

J. van Calker. 1937. Vroeg werk. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Angelika, Figuren compositie
Startprijs 50 EUR

Angelika. 1997. Nr. 87/300. El Nahual. Figuren compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 57 x 47 cm. In goede staat.

G. Braque, Profil a la palette
Startprijs 50 EUR

George Braque. Profil a la palette. Nadruk. Lithografie op papier. Afmeting: H 27 x B 34 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Naakte man met zeemeerminnen
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1950. Naakte man met zeemeerminnen. Aquatint op papier. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

A. Sokolov, Blokhut met paardenkar
Startprijs 50 EUR

A. Sokolov. Circa 1980. Russische School. Blokhut met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame met zonnebril
Startprijs 50 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met zonnebril. 1983 Mirage editions Santa Monica. Lithografie op papier. Afmeting: H 58,5 x B 85 cm. In redelijke staat.

J. Snijders, Arabisch dorpsgezicht
Startprijs 50 EUR

J. Snijders. Circa 1950. Arabisch dorpsgezicht met figuren en kameel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Monogram N.H. Fecit, Man met hond en aapje
Startprijs 50 EUR

Monogram N.H. Fecit. 1873. Man met hond en aapje in landschap. Sepia op papier. Afmeting: H 19 x B 15 cm. In goede staat.

A.S.G.Steinhage, Clowns
Startprijs 50 EUR

A.S.G. Steinhage. Oldenzaal B.K.R. Clowns. Batiktechniek op zijde. Prijs: Hfl. 3.420,=. Afmeting: H 63 x B 32 cm. In goede staat.

Piet Klaase, Stal met koeien
Startprijs 50 EUR

Piet Klaase. 20e Eeuw. Stal met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.

3x Japanse werken, Landschappen met vogels
Startprijs 50 EUR

Drie oude Japanse aquarellen. Gesigneerd. Landschappen met vogels. Op papier en zijde. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.

K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom
Startprijs 50 EUR

K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom. Gouache op papier. Afmeting: H 47 x B 31 cm. In goede staat.

Ria Exel, Wachten op Godot
Startprijs 50 EUR

Ria Exel. 1915 - 1985. Nieuwe Haagse School. Wachten op Godot. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 26 x B 50 cm. In goede staat.

J.J. Hovener, Orang Oetan
Startprijs 50 EUR

J.J. Hovener. 1967. Orang Oetan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 50 EUR

Vier oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur, waarvan één op zijde. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 42 cm. In goede staat.

Lot prenten in lijst (5x)
Startprijs 50 EUR

Vijf oude/antieke prenten in goudkleurige lijsten. Afmeting: 36 - 44 cm. In goede staat.

Gerrit Alberts, Geluk
Startprijs 50 EUR

Gerrit Alberts. 1947 - 2003. Nr. 7/20. Geluk. Ets op papier. Afmeting: 31- 41cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage
Startprijs 60 EUR

17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die Zweite Ägyptische plage. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse gravure, Die erste plage in Ägypten
Startprijs 60 EUR

17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die erste plage in Ägypten. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.

Th. van Ophuysen, Treurende vrouwen
Startprijs 60 EUR

Theodore van Ophuysen 1858. 1768 - 1844. Drie treurende vrouwen op kasteel balustrade. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame met zonnebril
Startprijs 60 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met zonnebril. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame met zonnebril
Startprijs 60 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met zonnebril. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij, Eenden
Startprijs 60 EUR

Oud/antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Eenden. Gouache op zijde. Afmeting: H 165 x B 53 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese werken op zijde
Startprijs 60 EUR

Drie oude Chinese werken op zijde. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 x B 30 cm. In goede staat.

Steggerda, Landschap met ven en boot
Startprijs 60 EUR

Steggerda. Circa 1930. Landschap met ven en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse zijde schilderijen
Startprijs 60 EUR

Twee oude Japanse zijde schilderijen. Gesigneerd. Vogels op bloesemtakken. Gouache. Afmeting: H 68 x B 36 cm. In goede staat.

H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 60 EUR

Harry Gerritz. 2002. 1940 - . Nr. VI/XXV. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

G. Post-Greve, Vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR

G. Post-Greve. 1913 - 1990. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal
Startprijs 70 EUR

M. Bindoin. 1932. Stadsgezicht met kanaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.

J. Udo, Oosterse markt
Startprijs 75 EUR

J. Udo. 21e Eeuw. Oosterse markt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.

G. Jonge, Twee kinderen in de branding
Startprijs 80 EUR

G. Jonge. 21e Eeuw. Twee kinderen in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

3x Antiquarische oorkondes
Startprijs 80 EUR

Drie antiquarische Duitse universiteits oorkondes met lakstempels 1837. Geneeskunde met naam en toenaam. 1. Universitäts Absolutorium. 2. Zeugnis. 3. Licentie chirurgie etc. Bernardo Ertheiler. Afmeti...

Soest, Wintergezicht met knotwilgen
Startprijs 80 EUR

Soest. 20e Eeuw. Wintergezicht met knotwilgen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij, Figuur met kind
Startprijs 80 EUR

Oud/antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Keizerlijk figuur met kinderen. Aquatint op papier. Afmeting: H 196 x B 77 cm. In goede staat.

A. Veldhoen, Indonesische man
Startprijs 80 EUR

Aat Veldhoen. 1934 - . Indonesische man. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 47 x B 32 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Joodse man drinkt thee
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Joodse man drinkt thee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dame met roos
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Dame met roos. Craquele. Afmeting: H 39 x B 20 cm. In goede staat.

5x C. Wibaut, 5x Schetsen
Startprijs 80 EUR

Constance Wibaut. 1920 - 2014. Vijf schetsen met figuren. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.

Eduardo Guerra, La Habana 1995
Startprijs 80 EUR

Eduardo Guerra, Cuba 1967. La Habana 1995. Nr. 6/35. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 32 x B 26 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Chinese vrouw in klederdracht
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Portret Chinese vrouw in klederdracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 62 cm. In goede staat.

L. Scheen, Rotterdams havengezicht
Startprijs 80 EUR

L. Scheen. 21e Eeuw. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Leon Danchin, Jachthond met patrijs
Startprijs 100 EUR

Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 286/500. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.

H. Vijfstuk de Groot Jr., Stilleven met antieke voorwerpen
Startprijs 100 EUR

H. Vijfstuk de Groot Jr. 1853 - 1925. Stilleven met antieke voorwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.

Maja, Slapende vrouw
Startprijs 100 EUR

Maja. Slapende vrouw. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 100 EUR

2x 18e Eeuwse handingekleurde gravures. Krab en kreeftsoorten. Twee maal Histoire Naturelle Bernard Fecit. Afmeting: H 37 x B 24 cm. In goede staat.

Jan Cremer, Paysage 1956
Startprijs 100 EUR

Jan Cremer. 1940 - . Paysage 1956. Screenprint op papier. Afmeting: H 73 x B 50 cm. In goede staat.

Jan Cremer, Tears on Kennedy's coffin
Startprijs 100 EUR

Jan Cremer, 1978. 1940 - . Nr. 4/80. Tears on Kennedy's coffin. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 43 cm. In goede staat.

2x Jan Cremer,2x Provence
Startprijs 100 EUR

2x Jan Cremer. 1940 - . Nr. 121/200 + Nr. 160/200. 2x Provence. Lithografie op papier. Afmeting: H 66 x B 53 cm. In goede staat.

Jan Cremer, Blauwe boom
Startprijs 100 EUR

Jan Cremer, 1995. 1940 - . Nr. 123/250. Blauwe boom. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Jan Cremer, Ara
Startprijs 100 EUR

Jan Cremer, 1990. 1940 - . Nr. 266/300. Ara. Lithografie op papier. Afmeting: H 57 x B 70 cm. In goede staat.

Jan Cremer, Korenveld
Startprijs 100 EUR

Jan Cremer. 1940. Nr. 281/1000. Korenveld (na vuurwerkramp Enschede). Lithografie op papier. Afmeting: H 54 x B 72 cm. In goede staat.

J.M. Bach, Dorpsgezicht met figuur
Startprijs 100 EUR

J.M. Bach. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuur en kippen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.

A. Peters, Oostenrijks berglandschap
Startprijs 100 EUR

A. Peters. 1878. Oostenrijks berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 66 cm. In redelijke staat.

Sierk Schröder, Meisjes portret
Startprijs 100 EUR

Sierk Schröder. Handgesigneerd. Meisjes portret. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 45 x B 28 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Vroeg schilderij. Hollands havengezicht. Deels bijgeschilderd. Papier op linnen. Afmeting: H 38 x B 32 cm. In redelijke staat.

H. de Jager, Kubistische voorstelling
Startprijs 100 EUR

H. de Jager. 20e Eeuw. Kubistische voorstelling. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 47 x B 70 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Schaapsherder met hond en schapen
Startprijs 100 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapsherder met hond en schapen. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

J.Maris, Zuid Europese dame
Startprijs 100 EUR

J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

2 Moderne werken
Startprijs 120 EUR

Twee moderne werken. Twee-dimensionaal op hout geschilderd, zilver/goud etc. Kubistische figuren, lijst doorgewerkt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 93 x B 75 cm. In goede staat.

J. Chambrin, Fruits sur fond rouge
Startprijs 120 EUR

Jack Chambrin. 1919 - 1983. Fruits sur fond rouge. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

James Holmyard, Australisch landschap met rivierbedding
Startprijs 125 EUR

James Holmyard. Australië. 1929 - 2009. Australisch landschap met rivierbedding. Rocks River Ormiston. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Waterpartij met lelie's
Startprijs 125 EUR

P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Waterpartij met waterlelies. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.

H. Balman, Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten
Startprijs 140 EUR

H. Balman. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

E. v.d. Broeck, Figuren op besneeuwde kade
Startprijs 150 EUR

E. v.d. Broeck. Circa 1930. Figuren op besneeuwde kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 66 x B 90 cm. In goede staat.

Kuswandhi, The Bay
Startprijs 150 EUR

Kuswandhi. Indonesische School. Titel: The Bay collection of the artist. Jongen op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 56 cm. In goede staat.

Iman Sutopo, Wanita Diru
Startprijs 150 EUR

Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.

J. Le Blanc, Vissersboten op zee
Startprijs 150 EUR

J. Le Blanc. Alexander Terhell. 1863 - 1949. Vissersboten op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 42 cm. In goede staat.

L. Stutterheim, Vaas met bloemen
Startprijs 150 EUR

Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

G. Corneille, Figuren
Startprijs 150 EUR

Guillaume Corneille. 1998. 1922 - 2010. Epreuve d'artiste. Figuren 1948. Lithografie op papier. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.

A. Muller, Paarden in stal
Startprijs 150 EUR

Anton Muller. 20e Eeuw. Duitse School. Stal met paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Helen Sieger, Twee schimmende figuren
Startprijs 150 EUR

Helen Sieger. 1911- 2010. Twee schimmende figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 85 x B 55 cm. In goede staat.

Max Liebermann, Illustraties
Startprijs 150 EUR

24 Mal farbige Max Liebermann Faksimiledrucke, Kunstverlag Charlottenburg. 17 Werken voorhanden, rest mist. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.

Gravin R. Nesselrode, St. Bernardhond
Startprijs 150 EUR

Gravin R. Nesselrode. 1954. Duitse School. St. Bernardhond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Dietz Jr., Landschap met kippen
Startprijs 150 EUR

Dietz Jr. München. Duitse School. Landschap met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 7 x B 10 cm. In goede staat.