Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan Rijlaarsdam, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 1.000 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Stadsgezicht Parijs met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

W.H. Eickelberg, Riviergezicht met vissers
Startprijs 800 EUR

W.H. Eickelberg. 1845 - 1920. Riviergezicht met vissers en huisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 64 cm. In goede staat.

Diego Rivera, Tehuana Vendiendo Pinas
Resultaat: 15.000 EUR

Diego Rivera. 1935. 1886 - 1957. Latin Amerikaanse kunst. Titel: Tehuana Vendiende Pinas. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 26,2 cm. In goede staat.

Monogram F.C., Stilleven met fruitschaal en fazant
Resultaat: 1.600 EUR

Monogram F.C. 19e Eeuw. Stilleven met fruitschaal en fazant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan
Startprijs 900 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw ? Landschap met vos, kat en haan. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 103 cm. In redelijke staat.

A.M. Gorter, Vordense beek
Resultaat: 1.600 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 93 cm. In goede staat.

Louis Apol, Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard
Resultaat: 2.000 EUR

Louis Apol. 1850 - 1936. Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.

A.J. van Prooijen, Jongen te paard trekt trekschuit
Resultaat: 500 EUR

A.J. van Prooijen. 1834 - 1898. Jongen te paard trekt trekschuit. Olieverf op linnen. Gaatje. Afmeting: H 53 x B 92 cm. In goede staat.

Herman Moerkerk, Man met wandelstok
Startprijs 400 EUR

Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Man met wandelstok. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Romantisch Hollands wintergezicht
Resultaat: 2.000 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.

Arnold Marc Gorter, Riviergezicht bij zonsondergang
Resultaat: 1.300 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Riviergezicht met figuur bij zonsondergang. Olieverf op linnen. Afmeting: H 96 x B 120 cm. In goede staat.

J. Bevort, Stadgezicht Parijs
Resultaat: 250 EUR

Jan Bevort. 1917 - 1996. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J.A. Hekking, Hollands riviergezicht
Startprijs 500 EUR

J.A. Hekking. '93. 1830 - 1903. Hollands riviergezicht met koeien en boerin bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 87 cm. In goede staat.

N.H. v.d. Willigen, Landschap bij Epe
Resultaat: 440 EUR

N.H. v.d. Willigen. Epe 1865. Landschap bij Epe met boerderij, figuren en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 59 cm. In goede staat.

Theo Mackaay, Vier vrouwen
Startprijs 1.250 EUR

Theo Mackaay. 1950. Vier vrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 85 cm. In goede staat.

Wolvecamp, Abstracte compositie
Resultaat: 375 EUR

Atelier Theo Wolvecamp. 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 28 cm. In goede staat.

Heinrich Zille, Figuren bij waslijn
Resultaat: 500 EUR

Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

P. v.d. Braken, Knotwilgen in polderlandschap
Startprijs 300 EUR

Peter van der Braken. 1896 - 1979. Knotwilgen in polderlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 61 cm. In goede staat.

A. Zwartjes, Huis 's-Gravenland-Zuiderend
Startprijs 300 EUR

Albert Zwartjes. 1902 - 1976. Huis 's-Gravenland-Zuiderend. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Jan Burssens, Twee torso's
Startprijs 500 EUR

Jan Burssens, 1956. 1925 - 2002. Belgische School. Compositie twee torso's. Mixed media op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

Jan Burssens, Torso
Startprijs 500 EUR

Jan Burssens. 1925 - 2002. Torso. Belgische School. 50-er Jaren. Mixed media op paneel. Afmeting: H 80 x B 45 cm. In goede staat.

H. Castrup, Surrealistisch
Startprijs 300 EUR

Hans Castrup. 1957 Osnabrück. Duitse School. Phantastic Art. Surrealistisch. Acryl op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.

Jacob Gillig, Stilleven met vissen
Startprijs 3.000 EUR

Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.

C. Koppenol, Schaapskooi
Resultaat: 325 EUR

Cornelis Koppenol. 1865 - 1946. Schaapsherder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 27 cm. In goede staat.

J. Zwaan, Gezicht op Zwartsluis
Startprijs 550 EUR

Jan Zwaan. 1953 - . Gezicht op Zwartsluis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

Vermoedelijk M.C. Escher, Boscage in tuin
Resultaat: 360 EUR

Vermoedelijk M.C. Escher. Bosschage in tuin. Met boekje Genealogie geslacht Escher. Houtskool op papier. Afmeting: H 31x B 24 cm. In goede staat.

Paul Dom, Gezicht op Mont Martre Parijs
Resultaat: 200 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Mont Martre Parijs. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Zelfportret
Startprijs 400 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Zelfportret uit 2000. Zeldzaam. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 40 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Grachtgezicht Brugge
Resultaat: 300 EUR

W.A. Knip. 1883 - 1967. Grachtgezicht Brugge. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Pieter de Regt, Hollands wintergezicht
Resultaat: 330 EUR

Pieter de Regt. 1877 - 1960. Hollands wintergezicht met knotwilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Ooievaren op nest
Startprijs 350 EUR

Ongesigneerd. Anno 1899. Ooievaren op nest. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

J. v.d. Linde, Hollands zeegezicht met zeilboten
Startprijs 400 EUR

Jan van der Linde. 20e Eeuw. Hollands zeegezicht met zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 52 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame met regenjas
Resultaat: 225 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met regenjas. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Damesbuste
Resultaat: 180 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. 1 200 Edition 17b 2 '86 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 61,7 x B 62,7 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dames buste
Resultaat: 475 EUR

Patrick Nagel. 19445 - 1984 U.S.A. Dames buste. The playboy portfolio. Lithografie op papier. Afmeting: H 91 x B 61 cm. In redelijk/goede staat.

Patrick Nagel, Dame met oorbel
Resultaat: 180 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met oorbel. 2.150 edition, 18b, 3-85 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dames buste
Resultaat: 200 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Mirage edition inc. Dames buste. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

Chris Soer, Boerenhuis met boerin en appelbloesem
Resultaat: 190 EUR

Chris Soer. 1882 - 1961. Boerenhuis met boerin en appelbloesem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Duits landschap
Startprijs 600 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Duits landschap met gebouw, figuren en dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 70 cm. In goede staat.

Herman Brood, Melkbus
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame originele door Herman Brood beschilderde melkbus. Titel. Molkerei. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Met certificaat van echtheid. Afmeting: H 60 x ø 34 cm. In goede staat.

Theodor Pixis, Antiek interieur met figuren
Resultaat: 500 EUR

Theodor Pixis. 1831 - 1907. Duitse School. Antiek interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Mogelijk L. Bramer, Bijbels tafereel
Startprijs 4.000 EUR

Gesigneerd L. Bramer, 1650. Mogelijk Leonard Bramer. 1596 -1674. Bijbels tafereel. 17e Eeuw. Strijd Mozes tegen de Egyptische Farao (Exodus). Olieverf op paneel. Oudere restauratie. Afmeting: H 76 x B...

W.J. Koppius, Landschap met figuren en eenden
Startprijs 300 EUR

W.J. Koppius. Wilbrandus Joannes Koppius. 1859 - 1945. Landschap naar J.J. v/d Maaten. Landschap met figuren en eenden. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 29 x B 38 cm. In goede staat.

J. Cossaar, Visverkoopster met klant op markt
Resultaat: 150 EUR

Jacobus Cossaar. 1874 - 1966. Visverkoopster met klant op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Otto Scheurer, Fazanten in besneeuwd landschap
Resultaat: 260 EUR

Otto Scheurer. München/Duitsland. 1862 - 1934. Fazanten in besneeuwd landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

P.J.A. Wagemans, Amsterdams' grachtengezicht
Resultaat: 160 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Amsterdams' grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

2x H. Bogman, Landschappen
Startprijs 400 EUR

Herman Bogman. Pendant. 1890 - 1975. Twee landschappen. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.

Constant Arzt, Eendenfamilie aan de waterkant
Resultaat: 1.750 EUR

Constant Arzt. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.