Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jan Rijlaarsdam, Stadsgezicht Parijs 1000
Jan Rijlaarsdam, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

1.000 EUR

W.H. Eickelberg, Riviergezicht met vissers 1001
W.H. Eickelberg, Riviergezicht met vissers
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Diego Rivera, Tehuana Vendiendo Pinas 1002
Diego Rivera, Tehuana Vendiendo Pinas

Resultaat:

15.000 EUR

Verkocht
Monogram F.C., Stilleven met fruitschaal en fazant 1003
Monogram F.C., Stilleven met fruitschaal en fazant

Resultaat:

1.600 EUR

Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan 1004
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan
Startprijs 900 EUR
Verkocht
A.M. Gorter, Vordense beek 1005
A.M. Gorter, Vordense beek

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Louis Apol, Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard 1006
Louis Apol, Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
A.J. van Prooijen, Jongen te paard trekt trekschuit 1008
A.J. van Prooijen, Jongen te paard trekt trekschuit

Resultaat:

500 EUR

Herman Moerkerk, Man met wandelstok 1009
Herman Moerkerk, Man met wandelstok
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Anton Karssen, Romantisch Hollands wintergezicht 1010
Anton Karssen, Romantisch Hollands wintergezicht

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Arnold Marc Gorter, Riviergezicht bij zonsondergang 1011
Arnold Marc Gorter, Riviergezicht bij zonsondergang

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
J. Bevort, Stadgezicht Parijs 1012
J. Bevort, Stadgezicht Parijs

Resultaat:

250 EUR

J.A. Hekking, Hollands riviergezicht 1013
J.A. Hekking, Hollands riviergezicht
Startprijs 500 EUR
Verkocht
N.H. v.d. Willigen, Landschap bij Epe 1014
N.H. v.d. Willigen, Landschap bij Epe

Resultaat:

440 EUR

Theo Mackaay, Vier vrouwen 1015
Theo Mackaay, Vier vrouwen
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Wolvecamp, Abstracte compositie 1016
Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn 1017
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn

Resultaat:

500 EUR

P. v.d. Braken, Knotwilgen in polderlandschap 1018
P. v.d. Braken, Knotwilgen in polderlandschap
Startprijs 300 EUR
A. Zwartjes, Huis 's-Gravenland-Zuiderend 1019
A. Zwartjes, Huis 's-Gravenland-Zuiderend
Startprijs 300 EUR
Jan Burssens, Twee torso's 1020
Jan Burssens, Twee torso's
Startprijs 500 EUR
Jan Burssens, Torso 1021
Jan Burssens, Torso
Startprijs 500 EUR
H. Castrup, Surrealistisch 1022
H. Castrup, Surrealistisch
Startprijs 300 EUR
Jacob Gillig, Stilleven met vissen 1023
Jacob Gillig, Stilleven met vissen
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
C. Koppenol, Schaapskooi 1024
C. Koppenol, Schaapskooi

Resultaat:

325 EUR