Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Duits porseleinen schaakspel
Resultaat: 85 EUR

Duits porseleinen schaakspel, gemerkt met anker + houten schaakbord. Afmeting: 12 x 60 x 60 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Startprijs 70 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Russisch schaakspel, Matroesjka. Eén maal polystone beschilderd schaakspel. Afmeting: 12 x 33 x 33 cm / 9 x 42 x 42 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 75 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Turkije met imitatie ivoren schaakstukken + parelmoer ingelegd schaakbord. Eén maal Oosters zeepstenen schaakspel + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm. / 10 x 40...

2x Zuid Afrika
Resultaat: 160 EUR

Twee maal Zuid Afrika. Firma Kotter. Schaakspelen met dieren en Afrikaanse stam. Houten schaakborden met kunststof beschilderde figuren. Afmeting: 12 x 44 x 44 cm / 15 x 37 x 37 cm. In goede staat.

2x Zuid Afrika schaakspelen
Startprijs 150 EUR

Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...

2x Terracotta schaakspelen
Startprijs 150 EUR

Twee terracotta (gietklei) schaakspelen. Met middel eeuwse-stijl schaakstukken. Afmeting: 14 x 47 x 47 cm. / 18 x 47 x 47 cm. In goede staat.

3x Schaakspellen
Startprijs 150 EUR

Drie schaakspellen. Polystone. Bestaande uit: set Spanje-Equador, set christen tegen mooren, set Robin Hood. Afmeting: 10 x 40 x 40 cm. In goede staat.

3x Schaakspellen
Resultaat: 150 EUR

Drie schaakspellen. Polystone. Bestaande uit: set piraten, set Masay, set Engeland-Inca's. Met houten schaakborden. Afmeting: 10 x 40 x 40 cm. In goede staat.

3x Schaakspellen
Resultaat: 160 EUR

Drie schaakspellen. Polystone. Bestaande uit: set Egypte, set wilde dieren, set Frankrijk-Engeland. Afmeting: circa 10 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Zeldzame Italfama schaakset
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Italfama schaakset met metalen figuren houtbelijmd + marmeren ingelegd schaakbord. Octagonaal. Afmeting: 15 x 71 x 71 cm. In goede staat.

Kameelbenen schaakspel
Resultaat: 300 EUR

Kameelbenen schaakspel met marmeren ingelegd schaakbord. Olifant decor. Octagonaal. Afmeting: 14 x 71 x 71 cm. In goede staat.

Australisch schaakspel
Startprijs 120 EUR

Australisch schaakspel met polystone beschilderde figuren/dieren + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 14 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Amerikaans schaakspel
Startprijs 300 EUR

Amerikaans schaakspel met middeleeuwse figuren, kunststof, metaalkleurig + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 38 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Indiaas schaakspel
Resultaat: 425 EUR

Indiaas benen handbeschilderd schaakspel + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 21 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Indiaas schaakspel
Resultaat: 300 EUR

Indiaas schaakspel met kameelbenen figuren en wortelnoten schaakbord. Afmeting: 18 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Indiaas benen schaakbord
Resultaat: 550 EUR

Indiaas benen schaakbord, handbeschilderd met goud decor + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 19 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Keramieken schaakset
Resultaat: 150 EUR

Groot keramieken schaakspel met middeleeuwse Engelse figuren. Handbeschilderd. Met wortelnoten schaakbord. Afmeting: 20 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Italiaanse schaakspel
Startprijs 300 EUR

Groot houtgesneden Italiaans gepolychromeerd schaakspel met wortelnoten schaakbord. Afmeting: 23 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Italiaans majolica schaakspel, 1955
Resultaat: 390 EUR

Italiaanse majolica schaakspel set Sienna. Circa 1955. Majolica handbeschilderde schaakstukken en schaakbord met majolica tegels en notenhouten omlijsting. Afmeting: 17 x 62 x 62 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp
Startprijs 950 EUR

Zeldzaam antiek ivoren Chinees schaakspel bestaande uit 32 schaakstukken en losse centerpiece danseres. Circa 1900. Wit ivoor en rood gekleurd ivoor. Met antieke glazen stolp. Afmeting: 9 - 23 cm. In ...

Natuurstenen schaakspel
Resultaat: 70 EUR

Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 125 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal malachiet, figuren + schaakbord. Eén maal houtgesneden Poolse volkskunst. Afmeting: 6 x 18,5 x 18,5 cm. / 8 x 21 x 21 cm. In goede staat.

Schaakspel / Oude wijnopener-set
Startprijs 20 EUR

Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer + stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.