Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Pablo Picasso, keramieken bord 6000
Pablo Picasso, keramieken bord

Resultaat:

8.000 EUR

Verkocht
Zeldzame 18e eeuwse Chinese klapmutskom 6001
Zeldzame 18e eeuwse Chinese klapmutskom

Resultaat:

425 EUR

Oude Chinese porseleinen Magic Ball 6002
Oude Chinese porseleinen Magic Ball
Startprijs 1.450 EUR
Verkocht
Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel 6003
Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Kapitale 18e eeuwse Chinese Kang Xi Familie Verte schotel 6004
Kapitale 18e eeuwse Chinese Kang Xi Familie Verte schotel

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
Lot 18e Eeuws Chinees porselein 6005
Lot 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lot 18e Eeuws Chinees porselein 6006
Lot 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas Wildzang 6007
Colenbrander Ram vaas Wildzang

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Paar Colenbrander Ram vazen 29 6008
Paar Colenbrander Ram vazen 29

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
5x 18e Eeuws Chinees porselein 6009
5x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Chinese bloempot 6010
Antieke Chinese bloempot

Resultaat:

900 EUR

2x Antieke Majolica bloempotten, 1915 6011
2x Antieke Majolica bloempotten, 1915
Startprijs 250 EUR
Verkocht
6x 18e Eeuwse Kang Xi kop en schotels 6012
6x 18e Eeuwse Kang Xi kop en schotels

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
6x Fam. Rose kop+schotels 6013
6x Fam. Rose kop+schotels

Resultaat:

1.305 EUR

Verkocht
Majolica pronk bokaal 6014
Majolica pronk bokaal

Resultaat:

320 EUR

Duits Meissen servies 6015
Duits Meissen servies
Startprijs 450 EUR
Colenbrander Ram vaas Schifty 3 6016
Colenbrander Ram vaas Schifty 3
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas 6017
Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Grote Delftse Fayence pronk dekselpot 6018
Grote Delftse Fayence pronk dekselpot

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Majolica zuil + bloempot 6019
Majolica zuil + bloempot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kapitale Delftse Fayence dekselvaas, 1930 6020
Kapitale Delftse Fayence dekselvaas, 1930

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Kapitale Delftse Fayence vaas 6021
Kapitale Delftse Fayence vaas

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
18e Eeuwse druivenschotel 6022
18e Eeuwse druivenschotel

Resultaat:

305 EUR

Verkocht
3-Delig Porceleyne Fles kaststel 6023
3-Delig Porceleyne Fles kaststel

Resultaat:

150 EUR