Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek Engels rolbureau 4300
Antiek Engels rolbureau

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antiek Frans damesbureau, 1890 4279
Antiek Frans damesbureau, 1890

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Antieke Franse stoelen 4225
4x Antieke Franse stoelen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Louis Seize damesbureau 4160
Louis Seize damesbureau

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Eiken dekenkist, 17e - 18e eeuw 4133
Eiken dekenkist, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Duitse speeltafel, 1890 4105
Duitse speeltafel, 1890

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Franse spiegel 4064
19e Eeuwse Franse spiegel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oosterse salontafel 4180
Oosterse salontafel

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Hollandse vitrine opzetkast 4301
Hollandse vitrine opzetkast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
19e Eeuws voetenbankje 4264
19e Eeuws voetenbankje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken hangvitrine 4189
Eiken hangvitrine

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4-Delige min-tafelset 4146
4-Delige min-tafelset

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse boeren wijnspinde 4134
Franse boeren wijnspinde

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie tafel, 1870 4115
Mahonie tafel, 1870

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Rococo-stijl stoelen 4112
4x Rococo-stijl stoelen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wortelnoten theetafel 4086
Wortelnoten theetafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
19e Eeuwse naaitafel 4070
19e Eeuwse naaitafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek dienblad op klapstel, 1880 4063
Antiek dienblad op klapstel, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Macassar Art Deco-stijl salontafel 4059
Macassar Art Deco-stijl salontafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tafel Engelse stijl 4193
Tafel Engelse stijl

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke eiken naaitafel 4071
Antieke eiken naaitafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oosterse piedestal 4156
Oosterse piedestal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke eettafel van teakhout, 1900 4290
Antieke eettafel van teakhout, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Biedermeier spiegel, 1870 4209
Biedermeier spiegel, 1870

Resultaat:

90 EUR