Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2020

Naverkoop | Veiling

10.01.2020 – 11.01.2020

307 Resultaten
Barok vitrine met intarsia
4000
Barok vitrine met intarsia

Startprijs 1.500 EUR

Empire secretaire, 1820
4001
Empire secretaire, 1820

Startprijs 700 EUR

Biedermeier-stijl vitrine
4002
Biedermeier-stijl vitrine

350 EUR

Hollands Louis Seize kabinet, 1780
4003

1.000 EUR

Duits buffet, 1880
4004
Duits buffet, 1880

500 EUR

Louis Quinze kabinet
4005
Louis Quinze kabinet

Startprijs 1.000 EUR

18e Eeuws Louis Seize kabinet
4006
18e Eeuws Louis Seize kabinet

Startprijs 1.250 EUR

18e Eeuwse Barok commode
4007
18e Eeuwse Barok commode

850 EUR

Engels kabinet
4008
Engels kabinet

Startprijs 800 EUR

Barok vitrinekast
4009
Barok vitrinekast

Startprijs 700 EUR

Gestoken vitrinekast, 1930
4010
Gestoken vitrinekast, 1930

Startprijs 500 EUR

17e - 18e Eeuwse pastoorskast
4011
17e - 18e Eeuwse pastoorskast

Startprijs 650 EUR

19e Eeuwse Hollandse kuifkast
4012
19e Eeuwse Hollandse kuifkast

Startprijs 1.600 EUR

18e Eeuws Hollands kabinet
4013
18e Eeuws Hollands kabinet

350 EUR

Eiken vertico, 1880
4014
Eiken vertico, 1880

350 EUR

Wortelnoten vitrinekast
4015
Wortelnoten vitrinekast

Startprijs 500 EUR

18e Eeuws mahonie kabinet
4016
18e Eeuws mahonie kabinet

Startprijs 500 EUR

Antiekek Jugendstil vitrinekast
4017

340 EUR

Koloniaal kabinet kastje
4018
Koloniaal kabinet kastje

450 EUR

Zeldzaam Engels (architecten)bureau
4019

Startprijs 500 EUR

Eiken 2-deurs kast, 1800
4020
Eiken 2-deurs kast, 1800

Startprijs 500 EUR

18e Eeuws eiken wandmeubel
4021
18e Eeuws eiken wandmeubel

300 EUR

Empire secretaire, 1820
4022
Empire secretaire, 1820

210 EUR

18e Eeuwse Hollandse commode
4023
18e Eeuwse Hollandse commode

650 EUR