Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Delen Swarovski
Startprijs 75 EUR

Kavel met 6 delen Swarovski kristal: 1x Zwaan groot (010005), 1x Nachtuil (206138), 1x Vlinder groot (010002), 1x Haan mini (014497), 1x Bever zittend (164638) en 1x Uiltje 1995 (188386). Allen in goe...

Karafset op dienblad
Resultaat: 40 EUR

Mooie kristallen karafset met zes floraal geëtste glazen + spiegeltablet met plated bewerkte handgrepen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 40 x 19 cm. In goede staat.

Lot waaierkristal (5x)
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal antiek kristal. Bestaande uit: Eén zes-delige waaierkristallen menage + vier stopkaraffen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek kristal (8x)
Startprijs 50 EUR

Acht maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Drie vazen, één stolp, twee vazen met zilveren rand, zout en peper set. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.

Lot waaierkristal (10x)
Startprijs 50 EUR

Lot waaierkristal. Diverse oude/antieke waaierkristal vazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.

3x Murano asbakken
Startprijs 30 EUR

Drie oude Murano glazen asbakken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.

Glazen stier
Resultaat: 120 EUR

Groot glazen stier met goudfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 17 cm. In goede staat.

2x Kristallen karaffen
Startprijs 30 EUR

Twee facet geslepen kristallen karaffen. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 - 39 cm. In goede staat.

Antieke kristalglazen vaas, 1930
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke octagonale kristalglazen vaas. Ongesigneerd. Circa 1930. Afmeting: 25 x 15 x 15 cm. In goede staat.

5x Skandinavische vazen
Startprijs 50 EUR

Vijf Scandinavische glazen vazen. Enkele gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 26 cm. In goede staat.

3x Antiek Boheems glaswerk
Startprijs 60 EUR

Drie maal antiek Boheems glaswerk. Robijnrood. Bestaande uit: Grote vaas met druiven decor. Karaf, geen stop. Karaf meanderend, latere stop. Eén chip. Afmeting: 24 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Boheems glaswerk
Startprijs 65 EUR

Grote antieke robijnrode Boheemse schaal met matte graveringen. Circa 1900. Chip. Afmeting: 20 x ø 27 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Boheemse karaf
Startprijs 60 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Boheemse glazen karaf met goud decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

5x Kunstglas, divers
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal diverse blauwe kunstglazen vazen et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 39 cm. In goede staat.

Antieke limonade set, 1920
Resultaat: 70 EUR

Antieke beschilderde glazen limonade set. Mondgeblazen. Circa 1920. Afmeting: 11- 20 cm. In goede staat.

2x Antieke glazen vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee grote antieke cassis-kleurige glazen vazen met goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 34 x ø 14 cm. In goede staat.

2-Delig kristallen tafelstuk
Resultaat: 125 EUR

Groot twee-delig kristallen tafelstuk met ruitslijpsel. 20e Eeuw. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 39 cm. In goede staat.

Oude Franse Lalique vaas
Startprijs 100 EUR

Oude Franse Lalique kristallen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

Antieke menage set, 1900
Startprijs 90 EUR

Antieke plated acht-delige menage set met kristallen flacons. Circa 1900. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.

Glazen kunstobject, Twee verliefde olifanten
Startprijs 50 EUR

Glazen kunstobject. Twee verliefde olifanten. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Grote moderne glazen fruitschaal
Resultaat: 60 EUR

Grote moderne glazen fruitschaal. Buitenkant oranje-rood, binnenkant blauw-groen. Afmeting: 31 x ø 40 cm. In goede staat.

Antieke Franse E. Gallé vaas
Startprijs 550 EUR

Antieke Franse Emile Gallé vaas. 1846 - 1904. Met floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

50er Jaren glas-in-lood venster
Resultaat: 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.

Lot Copier glas (6x)
Resultaat: 60 EUR

Zes maal antiek Copier glas. 30-er Jaren. Onder andere: Cactus potjes, tablet, drie potjes. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.