Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3-Delig opaline kaststel
Startprijs 20 EUR

Drie antieke opaline vazen met florale decor. Circa 1880. Afmeting: 25 - 39 cm. In goede staat.

3 Delen Swarovski
Startprijs 25 EUR

Kavel met 3 delen Swarovski: 1x Hond Pluto 010024 (mist foam-verpakking, wel in originele doos), 1x Uil groot 010022 (wenkbrauw afgebroken, los erbij, zonder originele doos), 1x Koala klein 119472-r (...

2x Kristal
Startprijs 25 EUR

Twee maal kristal. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Dekselcoupe + vaas. Afmeting: 31 - 33 cm. In goede staat.

3x Murano asbakken
Startprijs 30 EUR

Drie oude Murano glazen asbakken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.

2x Kristallen karaffen
Startprijs 30 EUR

Twee facet geslepen kristallen karaffen. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 - 39 cm. In goede staat.

5 Delen Swarovski
Startprijs 30 EUR

Kavel met 5 delen Swarovski waaronder 3 kristallen hartjes in helder, rood en blauw kristal ca. 4x4cm., twee kristallen bloemen (rode en gele knop) en twee sleutelhangers van Stolker. Allen in goede s...

2x Swarovski: Pegasus en kandelaar
Startprijs 30 EUR

Twee delen Swarovski met schade: 1x Kandelaar uitgevoerd in mat en helder kristal met twee blauw kristallen bollen (bij lijmrand voet losgelaten, verder in goede staat) H.: ca. 16cm. en 1x Jaarstuk Pe...

3x Swarovski met schade
Startprijs 30 EUR

Drie delen Swarovski met (lichte) schade: 1x Zeilschip Santa Maria (162882), uitgevoerd in helder en mat kristal (zonder spiegel). Middelste mast afgebroken op lijmrand, verder in goede staat. 1x toek...

2x Glazen figuren, Maanvis + Olifant
Startprijs 30 EUR

Twee glazen figuren. Eén maal Murano maanvis + gesigneerde olifant, chip. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek kristal
Startprijs 45 EUR

Twee maal antiek kristal. Eén grote kaasstolp + geslepen stopkaraf. Afmeting: 20 - 39 cm. In goede staat.

2x Antiek kristal
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek kristal. 19e Eeuw. Eén maal tazza. Eén zware ruitgeslepen schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 - 46 cm. In goede staat.

4 Delen Swarovski
Startprijs 50 EUR

Kavel met 4 delen Swarovski kristal: 1x Poedel zittend 181317, 1x Kater hoge rug 198241, 1x Beagle Zittend 158418 en 1x Olifant matte staart 015169. Allen in goede staat met originele dozen.

4 Delen Swarovski
Startprijs 50 EUR

Kavel met 4 delen Swarovski kristal: 1x Vliegtuig (152111), 1x Kinderwagen (199197), 1x Beagle spelend (172296) en 1x Eekhoorn met noot (011871). Allen in goede staat en met originele dozen.

Lot oud/antiek kristal (8x)
Startprijs 50 EUR

Acht maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Drie vazen, één stolp, twee vazen met zilveren rand, zout en peper set. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.

Lot waaierkristal (10x)
Startprijs 50 EUR

Lot waaierkristal. Diverse oude/antieke waaierkristal vazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.

Glazen kunstobject, Twee verliefde olifanten
Startprijs 50 EUR

Glazen kunstobject. Twee verliefde olifanten. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Antieke spuugfles
Startprijs 50 EUR

Bijzondere antieke blauw-glazen spuugfles met twee schroefdoppen. Afmeting: 8 x 11 cm. In goede staat.

Kunstglazen schaal
Startprijs 50 EUR

Grote kunstglazen schaal met plooien, goud fusing + diverse kleuren. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x ø 40 cm. In goede staat.

2x Kristallen kaarskandelaren
Startprijs 50 EUR

Twee kristallen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

Copier Leerdam schaal
Startprijs 60 EUR

Copier Leerdam groen gemarmerde glazen schaal. Fabriek Leerdam. Ontwerp Copier. Andries Dirks. 1935 - 1940. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 22,5 cm ø. In goede staat.

3x Antiek Boheems glaswerk
Startprijs 60 EUR

Drie maal antiek Boheems glaswerk. Robijnrood. Bestaande uit: Grote vaas met druiven decor. Karaf, geen stop. Karaf meanderend, latere stop. Eén chip. Afmeting: 24 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Boheemse karaf
Startprijs 60 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Boheemse glazen karaf met goud decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Boheems glaswerk
Startprijs 65 EUR

Grote antieke robijnrode Boheemse schaal met matte graveringen. Circa 1900. Chip. Afmeting: 20 x ø 27 cm. In redelijk/goede staat.

6 Delen Swarovski
Startprijs 75 EUR

Kavel met 6 delen Swarovski kristal: 1x Zwaan groot (010005), 1x Nachtuil (206138), 1x Vlinder groot (010002), 1x Haan mini (014497), 1x Bever zittend (164638) en 1x Uiltje 1995 (188386). Allen in goe...