Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
17e - 18e Eeuwse geldkist 2000
17e - 18e Eeuwse geldkist

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
2x Marmeren zuilen 2001
2x Marmeren zuilen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Vergulde kandelaren 2003
2x Vergulde kandelaren

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Groot marmeren tableau 2004
Groot marmeren tableau

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Groot marmeren tableau 2005
Groot marmeren tableau

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Grote Engelse bestek cassettes, 1900 2007
2x Grote Engelse bestek cassettes, 1900

Resultaat:

1.800 EUR

Kapitale antieke Japanse bronzen wandschotel ø 60 cm. 2008
Kapitale antieke Japanse bronzen wandschotel ø 60 cm.
Startprijs 1.450 EUR
Schwarzwald wand-snijstuk 2009
Schwarzwald wand-snijstuk
Startprijs 425 EUR
Verkocht
Oud planetarium/lunarium, 1950 2010
Oud planetarium/lunarium, 1950

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Art Nouveau kachel 2011
Art Nouveau kachel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
4x Voor-oorlogse missie spaarpotten 2012
4x Voor-oorlogse missie spaarpotten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Antieke missie-spaarpotten 2013
4x Antieke missie-spaarpotten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Voor-oorlogs missie spaarpotten 2014
2x Voor-oorlogs missie spaarpotten

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Empire-stijl schemerlampen 2015
2x Empire-stijl schemerlampen

Resultaat:

325 EUR

2x Vergulde kandelaren, 1870 2016
2x Vergulde kandelaren, 1870
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x Antieke Majolica sierkannen 2017
2x Antieke Majolica sierkannen

Resultaat:

100 EUR

17e Eeuwse Duitse geldkist 2018
17e Eeuwse Duitse geldkist
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
2x 19e Eeuwse lijsten 2019
2x 19e Eeuwse lijsten

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Grote Japanse cloisonne vazen 2020
2 Grote Japanse cloisonne vazen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke etagère van gietijzer 2021
Antieke etagère van gietijzer

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zeldzame Eisenloeffel kandelaar, 1915 2022
Zeldzame Eisenloeffel kandelaar, 1915

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke schildpad spiegel 2024
Antieke schildpad spiegel

Resultaat:

550 EUR

2x Messing tabaksdozen 2025
2x Messing tabaksdozen
Startprijs 160 EUR
Aziatisch houtsnijwerk, H 118 x B 98 cm. 2026
Aziatisch houtsnijwerk, H 118 x B 98 cm.
Startprijs 200 EUR