Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Wit porseleinen tafellamp
Startprijs 30 EUR

Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.

4x Antiek cloisonne
Startprijs 120 EUR

Vier maal antiek cloisonne op messing in Fabergé-stijl. Bestaande uit: Eén kop en schotel, goed. Eén sigaretten mondstuk, goed. Eén pillendoosje. Afmeting: 5 - 8,5 cm. In goede staat.

Lot diversen (5x)
Resultaat: 40 EUR

Vijf maal divers antiek messing/brons. Bestaande uit: Bronzen inktpot, ring met gravures, bronzen voorwerp met dolfijnen, bronzen gesp (oudheid), messing kom. Afmeting: 3 - 9 cm. In goede staat.

2x Antiek
Startprijs 25 EUR

Twee maal antiek. Bestaande uit: Messing inhaleer apparaat, circa 1920. Zes (835) zilveren gebaksvorkjes in cassette. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.

Figuurlijke thermometer
Resultaat: 70 EUR

Figuurlijke thermometer. Goudkleurig. Samac. Vrouw zittend bij trap. Afmeting: 45 x 19 x 15 cm. In redelijke/goede staat.

Doos diverse Hummel artikelen
Startprijs 75 EUR

Doos met diverse Hummel artikelen. Onder andere: Map vol met ansichtkaarten, zes boeken over Hummel, twee kalenders, Hummel speeldoos met muziek, klein dekseldoosje, gebrandschilderd raam, hanger, vid...

Antieke microscoop, 1900
Startprijs 50 EUR

Kleine antieke messing microscoop in notenhouten kist. Nr. 6. Circa 1900. Afmeting: 19,5 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.

Antieke microscoop, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing microscoop in notenhouten kistje. Circa 1900. Afmeting: 5,8 x 17 x 7 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese tinnen theebussen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke tinnen theebussen met Chinese tekens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 - 16 cm. In goede staat.

Antieke viool + 2 strijkstokken
Resultaat: 100 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken. Circa 1900. Afmeting: 56 - 73 cm. In goede staat.