Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2020

Naverkoop | Veiling

10.01.2020 – 11.01.2020

490 Resultaten
17e - 18e Eeuwse geldkist
2000
17e - 18e Eeuwse geldkist

1.000 EUR

2x Marmeren zuilen
2001
2x Marmeren zuilen

400 EUR

2x Vergulde kandelaren
2003
2x Vergulde kandelaren

550 EUR

Groot marmeren tableau
2004
Groot marmeren tableau

200 EUR

Groot marmeren tableau
2005
Groot marmeren tableau

200 EUR

2x Grote Engelse bestek cassettes, 1900
2007

1.800 EUR

Kapitale antieke Japanse bronzen wandschotel ø 60 cm.
2008

Startprijs 1.450 EUR

Schwarzwald wand-snijstuk
2009
Schwarzwald wand-snijstuk

Startprijs 425 EUR

Oud planetarium/lunarium, 1950
2010

950 EUR

Art Nouveau kachel
2011
Art Nouveau kachel

225 EUR

4x Voor-oorlogse missie spaarpotten
2012

110 EUR

4x Antieke missie-spaarpotten
2013
4x Antieke missie-spaarpotten

100 EUR

2x Voor-oorlogs missie spaarpotten
2014

140 EUR

2x Empire-stijl schemerlampen
2015
2x Empire-stijl schemerlampen

325 EUR

2x Vergulde kandelaren, 1870
2016
2x Vergulde kandelaren, 1870

Startprijs 300 EUR

2x Antieke Majolica sierkannen
2017

100 EUR

17e Eeuwse Duitse geldkist
2018
17e Eeuwse Duitse geldkist

Startprijs 1.100 EUR

2x 19e Eeuwse lijsten
2019
2x 19e Eeuwse lijsten

250 EUR

2 Grote Japanse cloisonne vazen
2020

500 EUR

Antieke etagère van gietijzer
2021
Antieke etagère van gietijzer

220 EUR

Zeldzame Eisenloeffel kandelaar, 1915
2022

50 EUR

Antieke schildpad spiegel
2024
Antieke schildpad spiegel

550 EUR

2x Messing tabaksdozen
2025
2x Messing tabaksdozen

Startprijs 160 EUR

Aziatisch houtsnijwerk, H 118 x B 98 cm.
2026

Startprijs 200 EUR