Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot kavel schaalmodellen
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel met veel schaalmodellen van auto's en vrachtwagens. Bijna alles nog in originele verpakking.

Karl Bub treinset
Resultaat: 55 EUR

7-Delige Duitse blikken Karl Bub speelgoed treinset. Circa 1950. Bespeeld. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud metalen speelgoed
Startprijs 40 EUR

Lot oud metalen speelgoed. Bestaande uit: Twee Dinky Toys auto's. Eén Corgi Toys London bus. Tien metalen oorlogs- vliegtuigen. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Mahjong spel
Startprijs 50 EUR

Antiek Chinees Mahjong spel van bamboe en been. In originele houten kist. Circa 1930. Afmeting: 8 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Groot lot speelgoed etc.
Startprijs 50 EUR

Zeer groot lot speelgoed. Onder andere actie figuren, accessoires, divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.

Doos diverse wagons/modeltreinen
Resultaat: 120 EUR

Doos met diverse (personen)wagons en modeltreinen. Ongetest en in verschillende condities

Lot oud speelgoed
Resultaat: 40 EUR

Lot oud speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere: Steiff. Bestaande uit: Zes pluche dieren, celluloid pot, houten spaarklomp. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek blikken speelgoed
Resultaat: 35 EUR

Vier delen oud/antiek blikken speelgoed. Twee Jugendstil kindernaaimachines. Opwindboot, gemerkt M.S., Western Germany. Motorfiets, China. Afmeting: 16 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Groot lot pluche speelgoed
Resultaat: 60 EUR

Groot lot pluche speelgoed. Onder andere: Mechanisch, mogelijk ook Steiff. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 50 cm. In goede staat.

Groot lot speelgoed
Startprijs 50 EUR

Groot lot divers speelgoed. Onder andere: Hasbro, actie figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

Groot lot speelgoed
Startprijs 60 EUR

Groot lot divers speelgoed. Actie figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Diverse loks
Resultaat: 250 EUR

Kavel met 8 diverse loks van verschillende merken. Allen ongetest en zonder originele verpakking.

Diverse Loks Märklin
Resultaat: 180 EUR

Kavel met diverse (ongeteste) Märklin Loks waaronder: Burlington Northern 9780+9788, Texas & Pacific 1537 + 1540, Sante Fe, Amtrak 105 + 102 en Electro-Motive

6x Trix loks + tenders
Resultaat: 255 EUR

Kavel van 6x Trix loks met tenders waaronder: 1x DR 53 0003, 1x Union Pacific 4013, 1x DB 10 001, 1x 1008, 1x S 3/6 3602 en 1x K 1801. Allen ongetest en zonder originele verpakking.

5x Antiek houten speelgoed, 1930
Resultaat: 30 EUR

Vijf maal antiek houten kinderspeelgoed. Divers. Poppenstoelen etc. Circa 1930. Afmeting: 40 - 60 cm. In goede staat.

Speelgoed politie auto
Resultaat: 150 EUR

Japanse Daiya blikken speelgoed Porsche Targa. Rijkspolitie Holland. Batterij functie + afstandsbediening. Met originele doos. Licht bespeeld. Afmeting: 11 x 25 x 13 cm. In goede staat.

Kinderfornuis + kastje
Startprijs 60 EUR

Decoratief gietijzeren kinderfornuis + kinderkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.

Grote rode Ferrari Pocher Testarossa
Resultaat: 95 EUR

Grote rode Ferrari Pocher Testarossa in doos. Met bouwplan Otomoto. Mist een spiegeltje. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Oude Amerikaanse Lionel treinset
Startprijs 150 EUR

Oude Amerikaanse metalen Diecast speelgoed Lionel treinset. Vijf-delig. Electrisch. Teader lock nr. 2025 + drie wagons. Bespeeld. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Trix H0: 22537 + 22558
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Trix H0: 1x 22537 E-lok BR 120, DB 120119-3 (Micky Maus) en 1x 22558 E-lok DB Cargo 152 002-2. Beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Trix H0: 22360 + 22573
Resultaat: 120 EUR

Twee loks Trix H0: 1x 22360 Diesellok Serie 1500 CFL en 1x 22573 Diesellok MaK. Beide in originele verpakking en in goede staat.

Blikken speelgoedpaard
Resultaat: 130 EUR

Groot blikken kinderspeelgoed paard. Gelithografeerd. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Antieke kinder driewielfiets, 1880
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame antieke 19e eeuwse gepolychromeerde houten kinder driewielfiets met ijzer. Circa 1880. Afmeting: 90 x 90 x 65 cm. In goede originele staat.

Groot lot pluche figuren
Resultaat: 190 EUR

Zeer groot lot diverse pluche speelgoed figuren. Onder andere: Steiff, mohair, vilt et cetera. Eerste helft / tweede helft 20e eeuw. Interessant lot!! Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.