Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

19e Eeuwse Franse schommelaar pendule
Startprijs 450 EUR

19e Eeuwse Franse schommelaar pendule met skelet-uurwerk. Circa 1870. Stil uurwerk. Slingerveer gebroken + glazen stolp. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Friese staartklok, 1800
Resultaat: 200 EUR

Antieke iepenhouten Friese staartklok met mechaniek. Zwaan beweegt. Zwaan overgeschilderd. Circa 1800. Afmeting: 148 cm. In goede staat.

Cloisonne pendule
Resultaat: 300 EUR

Grote oude messing cloisonne tafelklok met volle zuilen en mechanisch uurwerk. eind 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 30 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Franse Capucine reiswekker
Startprijs 800 EUR

19e Eeuwse Franse messing Capucine reiswekker met echappement. Gesigneerd Fauriat. Klok loopt, wekker defect. Eén deurtje mist. Twee torentjes weg. Afmeting: 20 cm. In redelijke staat.

Bronzen Türmchen Uhr, 1880
Resultaat: 700 EUR

Bronzen historisme, vergulde en plated Türmchen Uhr (torenklokje). Circa 1880. Voorkant wijzerplaat + achterkant decoratieve wijzerplaat als dekseltoegang tot uurwerk, Echappement uurwerk. Achtdaags, ...

Antieke Engelse skeletklok
Startprijs 300 EUR

Antieke Engelse messing skeletklok met snek. Op houten met albasten basement. Circa 1880. Slingerveer kapot. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Antieke Franse vuurvergulde pendule
Resultaat: 210 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Religieus. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Craquele wijzerplaat. Afmeting: 40 x 27 x 9 cm. In goede staat.

Antieke Franse tafelklok, 1880
Resultaat: 280 EUR

Antieke Franse notenhouten tafelklok met bronzen beslag en getorste zuilen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1880. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Antieke Franse portaalklok, 1870
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse notenhouten portaalklok met florale intarsia. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Franse pendule
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse Franse pendule met onyx en figuur Claire de Lune. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 70 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Antieke wekkerklok, 1900
Resultaat: 240 EUR

Antieke wekkerklok. Circa 1900. Klokkendrager. Craquele wijzerplaat. Afmeting: 30 x 22 x 10 cm. In goede staat.

Franse jachtklok, 1880
Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken jachtklok met hertenkop, haas en snip. Met emaille cartouches. Circa 1880. Afmeting: 80 x 50 x 21 cm. In goede staat.

Antieke Friese staartklok met dubbele kap
Resultaat: 425 EUR

Grote antieke Friese dubbelkap staartklok met wekker en dagaanduiding. Circa 1800. Louis Seize. Afmeting: 180 cm. In goede staat.

Engelse pubklok
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Antieke kalender-reiswekker, 1920
Resultaat: 120 EUR

Antieke kalender-reiswekker. Circa 1920. Defect. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse boulle klok, 1900
Resultaat: 135 EUR

Antieke Franse boulle klok. Messing met hout. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, zonder slagwerk. Opdraaiveer kapot. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.

Franse boulle pendule, 1890
Resultaat: 375 EUR

Kleine antieke Franse rode boulle pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker, 1900
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse bewerkte, vergulde messing reiswekker. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Geen slagwerk. Afmeting: 16 x 9 x 7 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Franse pendule, 1870
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse marmeren Franse pendule met adelaar. Rood marmer. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 46 x 25 x 12 cm. In goede staat.

Bouilleklok + console, 19e eeuw
Resultaat: 2.000 EUR

19e Eeuwse Franse bouille klok met originele console en groen gekleurd schildpad. In ongerestaureerde staat. Stukje bouille en schildpad missen. Zeldzame uitvoering met bronzen putti's, kelken en lyra...

Antieke Franse pendule
Resultaat: 225 EUR

Antieke Franse romantische pendule met jager. Compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Antieke Franse glaspendule, 1880
Startprijs 175 EUR

Antieke Franse Carrera marmeren glaspendule met verguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en kwikslinger. Circa 1880. Afmeting: 46 x 26 x 17 cm. In goede staat.

Friese stoeltjesklok
Resultaat: 90 EUR

Kleine oude handbeschilderde Friese stoeltjesklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Grote Duitse regulateur
Resultaat: 200 EUR

Grote Duitse notenhouten regulateur met decentrale secondenwijzer en originele kroon. Weekloper-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 137 cm. In goede staat.