Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2020

Naverkoop | Veiling

10.01.2020 – 11.01.2020

3537 Resultaten
Zilveren wagen, Hoorn des overvloed
1

1.100 EUR

Zilveren muziekdoos
2
Zilveren muziekdoos

Startprijs 2.200 EUR

Bloedkoralen collier met streeksluiting
3

Startprijs 2.000 EUR

Witgouden ring met diaspoor
4
Witgouden ring met diaspoor

Startprijs 1.300 EUR

Witgouden ring met diamant
5
Witgouden ring met diamant

Startprijs 400 EUR

Gouden Cartier dameshorloge, tank Amerciane
6

Startprijs 8.000 EUR

Gouden armband met robijn
7
Gouden armband met robijn

1.100 EUR

Gouden ring Anneke Schat
8
Gouden ring Anneke Schat

2.000 EUR

Witgouden armband met diamant
9
Witgouden armband met diamant

Startprijs 1.000 EUR

Gouden choker met robijn en saffier
10

1.600 EUR

Gouden ring met diamant, Cartier
11

320 EUR

Zilveren bierpul
12
Zilveren bierpul

Startprijs 1.100 EUR

Struisvogel ei met zilver
13
Struisvogel ei met zilver

Startprijs 700 EUR

Zilveren doosje met miniatuur aquarellen, 18e/19e eeuw
14

1.100 EUR

Zilveren antieke kan op comfoor, 19e eeuw
15

550 EUR

Zilveren dienschaal op onderschotel
16

Startprijs 675 EUR

Karaffen set in zilver
17
Karaffen set in zilver

450 EUR

Zilveren brandewijnkom, 1819
18
Zilveren brandewijnkom, 1819

Startprijs 720 EUR

Zilveren kaviaarschaal
19
Zilveren kaviaarschaal

1.150 EUR

Zilveren roomkom met deksel
20
Zilveren roomkom met deksel

200 EUR

Zilveren kan
21
Zilveren kan

350 EUR

Zilveren koektrommel met onderschotel
22

Startprijs 650 EUR

Zilveren bouilloire
23
Zilveren bouilloire

Startprijs 1.100 EUR

2 Zilveren koektrommels Bonebakker
24

900 EUR