Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Gevecht in taveerne na kaartspel 1000
Onduidelijk gesigneerd, Gevecht in taveerne na kaartspel

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
H. Breedveld, Eendenfamilie aan de waterkant 1001
H. Breedveld, Eendenfamilie aan de waterkant

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Marius Bauer, Portret Mata Hari 1002
Marius Bauer, Portret Mata Hari

Resultaat:

12.000 EUR

Chr. A.M. Overbeeke, Stilleven 1003
Chr. A.M. Overbeeke, Stilleven
Startprijs 500 EUR
A. Dugelay, Stilleven met uien, wijn, koper. 1004
A. Dugelay, Stilleven met uien, wijn, koper.
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit 1005
Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit

Resultaat:

8.000 EUR

Van Noort, Strandgezicht Zandvoort 1006
Van Noort, Strandgezicht Zandvoort
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Hollands zeegezicht 1007
Onduid. gesig., Hollands zeegezicht

Resultaat:

220 EUR

Henk Schuring, Abstracte compositie 1008
Henk Schuring, Abstracte compositie
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Henk Schuring, Abstracte compositie 1009
Henk Schuring, Abstracte compositie

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Prinses met hofdame op balkon. 1012
Ongesigneerd, Prinses met hofdame op balkon.

Resultaat:

400 EUR

L. Hubert, Stilleven vaas en fruit 1013
L. Hubert, Stilleven vaas en fruit
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Gregor von Bochmann, Herders met paarden bij drenkplaats 1014
Gregor von Bochmann, Herders met paarden bij drenkplaats

Resultaat:

410 EUR

Monogram F.C., Stilleven met fruitschaal en fazant 1015
Monogram F.C., Stilleven met fruitschaal en fazant
Startprijs 1.200 EUR
J.C. Verburgh, Landschap met vakwerkhuis 1016
J.C. Verburgh, Landschap met vakwerkhuis
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
18e Eeuws religieus schilderij, De biecht 1017
18e Eeuws religieus schilderij, De biecht

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Dame met roos 1018
Ongesigneerd, Dame met roos

Resultaat:

220 EUR

C. Raaphorst, Poezen 1019
C. Raaphorst, Poezen
Startprijs 1.650 EUR
Verkocht
Henk Schuring, Abstracte compositie 1020
Henk Schuring, Abstracte compositie

Resultaat:

500 EUR

P.P. Schiedges, Waterpartij met lelie's 1021
P.P. Schiedges, Waterpartij met lelie's
Startprijs 150 EUR
Verkocht
P. van Wijngaerdt, Landschap riviergezicht 1022
P. van Wijngaerdt, Landschap riviergezicht

Resultaat:

375 EUR

Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading 1023
Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading
Startprijs 600 EUR
J.E. Akkeringa Jr., Zonnig boeren huis 1024
J.E. Akkeringa Jr., Zonnig boeren huis
Startprijs 750 EUR
Verkocht
B. van Straaten, Romantisch landschap 1025
B. van Straaten, Romantisch landschap

Resultaat:

1.500 EUR