Oktoberveiling 2019

Huidig | Veiling

04.10.2019 – 05.10.2019

3599 Resultaten
19e Eeuwse Russische beker
1
19e Eeuwse Russische beker

Startprijs 600 EUR

Zilveren muziekdoos
2
Zilveren muziekdoos

Startprijs 2.600 EUR

Gouden Ebel horloge
3
Gouden Ebel horloge

Startprijs 750 EUR

Gouden slavenband met diamant
4
Gouden slavenband met diamant

Startprijs 700 EUR

Witgouden ring met diamanten
5
Witgouden ring met diamanten

Startprijs 1.400 EUR

Gouden armband met diamant en saffier
6

Startprijs 650 EUR

Brede gouden armband
7
Brede gouden armband

Startprijs 1.750 EUR

Gouden oorclips met diamant en parel
8

Startprijs 650 EUR

Gouden choker
9
Gouden choker

Startprijs 700 EUR

Gouden Chopard horloge
10
Gouden Chopard horloge

Startprijs 2.500 EUR

Gouden armband bolgourmet
11
Gouden armband bolgourmet

Startprijs 800 EUR

Stel zilveren koektrommels & onderschotels
12

Startprijs 1.750 EUR

Zilveren koffieservies met dienblad
13

Startprijs 2.250 EUR

Zilveren kandelaar
14
Zilveren kandelaar

Startprijs 450 EUR

Ingelegde schatulle met zilver
15

Startprijs 1.200 EUR

Zilveren dienblad
16
Zilveren dienblad

Startprijs 250 EUR

Zilveren klokje
17
Zilveren klokje

Startprijs 200 EUR

Groot zilveren bestek
18
Groot zilveren bestek

Startprijs 900 EUR

Tafelstuk van kristal met zilver
19

Startprijs 200 EUR

Zilveren tuimelkan met brander
20

Startprijs 2.000 EUR

Zilveren broodmand
21
Zilveren broodmand

Startprijs 175 EUR

Karaf met zilver montuur
22
Karaf met zilver montuur

Startprijs 200 EUR

Zilveren dienblad
23
Zilveren dienblad

Startprijs 250 EUR

Zilveren bokaal
24
Zilveren bokaal

Startprijs 1.100 EUR