Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Goud op zilveren ring met zirconia
Startprijs 25 EUR

Goud op zilveren ring, 925/000, breed model versierd met gezaagde bloemen bezet met zirconia's. breedte 13 mm ø 56, ca 6 gram. In goede staat.

Set zilveren choker en oorhangers
Startprijs 25 EUR

Set zilveren sieraden, 925/000, met een Y-collier, slangmodel, met peervormige kristallen hangers en bijpassende oorhangers. 45 cm, 4 cm. totaal ca 14,2 gram. In goede staat

3 Stenen (Agaat/barnsteen/fossiel)
Startprijs 25 EUR

Drie stenen, een schijf agaat met hangeroog, een brok amber en een fossiel. 3,5x5cm en 6x4cm.

Zilveren Maggi houder & 2 pennen
Startprijs 25 EUR

Lot met zilveren maggihouder en een pen en potlood.

Strooilepel in etui
Startprijs 25 EUR

Strooilepel met geelmetalen strooibak met geschulpte rand met gezaagd decor, bevestigd aan een rijkelijk versierd heft met guirlandes, Frankrijk. In cassette 17 cm. In goede staat

Zilveren manchetknopen
Startprijs 25 EUR

Zilveren manchetknopen, 835/000, rechthoekig model met vergulde geslepen details. 18x18mm. totaal ca 15,8 gram. In goede staat

Armband met jade
Startprijs 25 EUR

Rinkelband gemaakt uit jade. ø 9 mm, Grootte ca ø 60mm. In goede staat

Witmetalen armband met turkoois
Startprijs 25 EUR

Klemarmband, BWG, in het midden bezet met 3 cabouchon turkooisstenen. Breedte 33 mm.59x52mm. In goede staat

Swarovski armband en oorclips
Startprijs 25 EUR

Swarovski armband en oorclips en figarocollier, goudkleurig met schakels in de vorm van een bloem met groen glas en de blaadjes, om en om, voorzien van kristallen. Breedte 2 cm, lengte 20 cm. collier ...

Onduid. gesig., Die Prediger
Startprijs 25 EUR

Duitse School. O. ...?.... '68. Judaica schilderij. Die Prediger. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 59 x 43 cm. In goede staat.

Ken Michaelsen, Jachtprent
Startprijs 25 EUR

Jachtprent Ken Michaelsen. Autumn Wings. Reproductie op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Monogram P.B., Franse Fayence bierpul met bloemen
Startprijs 25 EUR

Monogram P.B. Avril '83. Franse Fayence bierpul met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 37 cm. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese lakwerk schrijfkist
Startprijs 25 EUR

Antieke Japanse/Chinese lakwerk met parelmoer schrijfkist. Met inktsteen, bamboe pennen + lakstempel. Circa 1900. Afmeting: 3,5 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Oude Japanse of Indonesische pop, 1930
Startprijs 25 EUR

Oude Japanse of Indonesische handbeschilderde papier mache theater pop. Eén houten voetje mist. Circa 1930. Afmeting: L 54 cm. In goede staat.

Lot historisme, 1900
Startprijs 25 EUR

Drie maal antiek historisme. Eén vernikkelde 3-lichts kandelaar. Eén messing bewerkte asbak, taveerne. Eén opengewerkte tinnen schaal. Afmeting: 22 - 33 cm. In goede staat.

Oude inheemse boog
Startprijs 25 EUR

Oude inheemse boog met diverse pijlen + houder. Toeristisch. 20e Eeuw. Afmeting: circa 128 cm. In goede staat.

Antieke pop + extra kleding
Startprijs 25 EUR

Antieke celluloid Minerva speelgoedpop met gemodelleerd haar en slaapogen. Plus extra poppenkleertjes. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Antieke blikken kindernaaimachine, 1915
Startprijs 25 EUR

Antieke Duitse Jugendstil blikken speelgoed kindernaaimachine. Circa 1915. Gave lithografie. Gemerkt Casige, West Germany. Afmeting: 18 x 20 x 11,5 cm. In goede staat.

Antieke Biedermeier spiegel, 1840
Startprijs 25 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier spiegel. Circa 1840. Minimale fineerschade. Afmeting: 89 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Oosters leder gevlochten kleed, 117 x 180 cm
Startprijs 25 EUR

Oosters leder gevlochten kleed. 20e Eeuw. Afmeting: 117 x 180 cm. In goede staat.

Antiek bronzen plaquette
Startprijs 25 EUR

Antiek bronzen plaquette. Johannes de doper. Ongesigneerd. Afmeting: 25,5 x 18 cm. In goede staat.

4x 18e - 19e Eeuwse blauwe borden
Startprijs 25 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse porselein en Delftse Fayence borden. Eén maal florale plooischotel, bodemmerk, haarlijn. Eén maal 18e eeuws Chinees porseleinen bord, floraal, haarlijnen. Eén maal Makkum schotel...

Keramieken paard
Startprijs 25 EUR

Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.

Oude Japanse Satsuma vaas + gemberpot
Startprijs 25 EUR

Oude Japanse Satsuma vaas + Chinees porseleinen gemberpot (Kanton). 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 44 cm. In redelijk/goede staat.