Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Djokja zilver
Resultaat: 20 EUR

Lot Djokja zilver, 800/000, met een doosje met zilveren element, een klemband en een servetband.

Lot zilver
Resultaat: 20 EUR

Lot zilver met een vaasje. servetband, vingerhoedbandje, mosterdlepel, 2 specerijenlepeltjes en 3 lepels, waarvan één plated, met bladpatroon. totaal ca 91 gram. In goede staat

3x Zilver, lepel/schep/beker
Resultaat: 20 EUR

Drie delen zilver met een drinkbekertje, 800/000, Wilhelm Binder, Schwabisch gmund, ø2x4cm, een theeschep, 835/000 met een gestanste voorstelling van man met kar en paard, 7x4cm, en een kruidenwijnzee...

Zilveren dameshorloge aan kettting
Resultaat: 20 EUR

Zilveren hanghorloge met ketting, 835/000, Klein hanghorloge, mechanisch, met bewerkte rand en versierd met een roos, bevestigd aan een collier met S-schakels. 5x2,5cm. Lengte 58 cm. Werkend en in goe...

Collier van cultiveparels.
Resultaat: 20 EUR

Collier van cultive parels, verlopend in breedte 3-7mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met steentjes. 47 cm.

Onduid. gesig., Stilleven met fruit
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 1962. Hollandse School. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Lot oude pennen (7x)
Resultaat: 20 EUR

Lot van zeven oude pennen. Onder andere: Montblanc, Colibri, Parker. Afmeting L 12 - 24 cm. In goede staat.

Antieke Duitse tabakspijp
Resultaat: 20 EUR

Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen kop en handbeschildering, met houtsnip voorstelling. Cond:G 90 cm

2x Houten kandelaren
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse houten kaarskandelaren met messing lekrand. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Messing Art Nouveau-stijl lamp
Resultaat: 20 EUR

Messing Art Nouveau-stijl tafellamp. 20e Eeuw. Afmeting: H circa 55 cm. In goede staat.

Barok-stijl plafondlamp
Resultaat: 20 EUR

Zes-lichts messing Barok-stijl plafondlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 42 cm. ø. In goede staat.

Antieke deurbel, 1890
Resultaat: 20 EUR

Antieke gietijzeren deurbel met vogel. Circa 1890. Afmeting: 28 x 22 x 15 cm ø. In goede staat.

Lot oude speldjes
Resultaat: 20 EUR

Lot diverse oude spelden etc. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 4 cm. In doos. In goede staat.

Militair gasmasker
Resultaat: 20 EUR

Militair gasmasker in conservenblik. Mask Protective Field M9A1. Facepiece size S, NY-11016-521. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.

Lot divers oud papiergeld
Resultaat: 20 EUR

Lot divers oud papiergeld. Onder andere: 3x 10 Sepoeloeh (Sepuluh) Indonesië. 3x Zilver Don, 1 groot gulden, 100 cent Francs, 2½ gulden 1949, 7x 5000 Mark, 1x 10 Mark, 7x divers Duits briefgeld, 4x Pf...

Lot houten speelgoed
Resultaat: 20 EUR

Lot oud houten speelgoed. Circa 1950. Onder andere: Trein, paard. Afmeting: 11 - 33 cm. In goede staat.

2x Oud Duits speelgoed
Resultaat: 20 EUR

Twee maal oud Duits blikken speelgoed. Eén maal kletteraffe (klimaapje), Tom Lehmann, nr. 883, één arm los. Eén maal D.R.G.M. Germany, kussende figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Oude bijzettafel met tegels
Resultaat: 20 EUR

Oude eikenhouten bijzettafel met polychrome tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 46 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek kristal
Resultaat: 20 EUR

Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: *Pijpvaas met roccailles, verguld. *Villeroy en Boch vaas met koperen monturen. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

3x Oude noppenglazen, 20e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Renaissance-stijl mondgeblazen noppenglazen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18,5 cm. In goede staat.

Lot oud glas/kristal
Resultaat: 20 EUR

Lot oud glas/kristal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee speeldoosjes, zwaan en olifant. Eén paper weight, Val St. Lambert. Eén paper weight, paardenhoofd. Drie zwanen. Twee flacons. Afmeting: 5 - 12 cm. I...

5x Ingelijste tegels
Resultaat: 20 EUR

Vijf diverse 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels in houten lijst. Mogelijke beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Chinees bord , 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijke staat.

Antieke Japanse Satsuma koekjestrommel
Resultaat: 20 EUR

Antieke Japanse Satsuma koekjestrommel met bodemmerk. Circa 1920. Afmeting: 16 x ø 14 cm. In goede staat.