Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote oude Chinese drakenvaas
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met blauw bodemmerk. Chip bodemrand. Afmeting: 40 x ø 30 cm. In goede staat.

Oude Chinese hocker in vorm van een uil
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese porseleinen hocker in de vorm van een uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

6x Antieke Jugendstil dekselpotten, 1915
Resultaat: 40 EUR

Zes antieke Jugendstil porseleinen dekselpotten. Eén deksel gelijmd. Circa 1915. Afmeting: 21 x 11 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Zwiebelmuster dekselschaal
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse Stadt Meissen dekselschaal. Zwiebelmuster. Circa 1930. Eén chip. Afmeting: 18 x 34 x 27 cm. In redelijke staat.

Porseleinen figuur, Edele dame
Resultaat: 40 EUR

Spaans porseleinen figuur. 20e Eeuw. Dame met bloemenmand bij piedestal. D.ART. S.A. Afmeting: 28 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Chinees jade schaakspel in doos
Resultaat: 40 EUR

Chinees schaakspel met jade speelstukken. In doos. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 35 x 22 cm. schaakstukken ca 8 cm hoog, In goede staat.

Delfts kaststel, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence kaststel met florale decor. Beschadigingen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In redelijke staat.

6x Blauwe wandborden, Porceleyne Fles
Resultaat: 40 EUR

Zes oude Delfts blauwe Fayence Porceleyne Fles wandborden. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 29 cm ø. In goede staat.

2x Chinese kommen + consoles
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.

2x Oude Makkumse borden
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Makkumse polychrome borden met molen en schip decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.

3-Delig Royal Delft kaststel
Resultaat: 40 EUR

Drie-delig Hollands Royal Delft blauw kaststel met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.

5x Delftse borden
Resultaat: 40 EUR

Vijf diverse polychrome borden. Onder andere: Porceleyne Fles, Oud Delft. Vogel/floraal decor. Afmeting: 20,5 - 24 cm ø. In goede staat.

Duitse keramieken wandschotel
Resultaat: 40 EUR

Grote Duitse keramieken wandschotel. Voorstelling van dame met spiegel. Nr. 306. Venus Chamau - W. Germany. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

7x Makkumse borden
Resultaat: 40 EUR

Zeven diverse Makkumse (herdenkings) borden etc. Polychrome etc. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.

8 Delen divers Chinees porselein
Resultaat: 36 EUR

Acht delen 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere: Twee kommen, één chip. Eén bord, één schotel, goed. Drie schaaltjes, goed. Eén stapeldoos, incompleet, chip. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goed...

Zilveren ring met edelstenen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren ring, 925/000 met een stervorm gemaakt van edelstenen. Opvallende ring met de kop in de vorm van een ster bestaande uit blauw topaas, citrien en peridoot. 24x19 mm. ø 56 ca. 6.1 gr. Nieuw

Zilveren oestervorkje
Resultaat: 35 EUR

Zeldzaam 835/000 zilveren oestervorkje met parelmoer heft. Lengte: circa 10 cm. Toegeschreven aan Mr. Le Febre en Godijn - Den Haag 1848 - 1849. In goede staat.

Zilveren ring met goud en saffier
Resultaat: 35 EUR

Prachtige zilveren ring, 925/000, met saffier. Ring met een kop in de vorm van een vogel, voorzien van 6 peervormig geslepen saffieren. Een deel van de veren zijn goldplated. ø 54, Breedte 31 mm. ca ...

Lot met diverse sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot sieraden met 2 rosé stalen ringen met zirconia, Lumani, ø56/60, een stalen ring met paarse steen, ø60, een armband met jade, , 2 metalen armbanden en2 hangertjes.

Diverse parels en snoeren
Resultaat: 35 EUR

Doos met diverse parels, granaat, lapis en hematiet kralen, tevens voorzien van diverse losse ogen, slotjes en garen.

Zilveren tasje
Resultaat: 35 EUR

Tas met zilveren beugel, 835/000, rond gecontourneerd model met floraal decor met ketting. Voorzien van een zwart velouren tas. jl.:J. :1919, Leeuwarden. 12x19cm. In goede staat

Collier met lapis lazuli
Resultaat: 35 EUR

Collier uit witmetaal met lapis Lazuli. 50 cm. In goede staat

Zilveren vespa en sigarettenpijpje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren vespa en sigarettenpijpje, vespa voorzien van 3 ribben versierd met graveerwerk met cartouches, 835/000, en een sigarettenpijpje met zilveren houder versierd met lijnendecor, gedeukt. 6x3cm e...

Lot granaat
Resultaat: 35 EUR

Lot met diverse gefacetteerde granaatkralen. ca 124 gram.