Oktoberveiling 2019: Naverkoop/After-Sales

Naverkoop | Veiling

04.10.2019 – 05.10.2019

1550 Resultaten
Marius Bauer, Portret Mata Hari
1002

12.000 EUR

Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit
1005

8.000 EUR

Oude Chinese Familie Rose vaas
6088

5.500 EUR

6033

4.500 EUR

Commode ingelegd met ivoor
4006
Commode ingelegd met ivoor

3.100 EUR

Zeldzame Lectura pendule
3500
Zeldzame Lectura pendule

3.000 EUR

Zilveren muziekdoos
2
Zilveren muziekdoos

2.850 EUR

Staande Friese klok
3502
Staande Friese klok

2.500 EUR

Roy Lichtenstein, Vrouwelijk naakt
1094

2.200 EUR

Kapitaal Frans bronzen beeld
5000
Kapitaal Frans bronzen beeld

2.200 EUR

Ingelegde schatulle met zilver
15

1.850 EUR

Louis Seize secretaire
4002
Louis Seize secretaire

1.800 EUR

Stel zilveren koektrommels & onderschotels
12

1.750 EUR

18e Eeuws Hollands kabinet, 1760
4089

1.750 EUR

Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti
5007

1.600 EUR

Chinese drakenvaas
6354
Chinese drakenvaas

1.600 EUR

B. van Straaten, Romantisch landschap
1025

1.500 EUR

4x Oude Indonisische kleden
4511
4x Oude Indonisische kleden

1.500 EUR

Witgouden ring met diamanten
5
Witgouden ring met diamanten

1.400 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet
4000

1.300 EUR

Lot spekstenen beeldjes
6276
Lot spekstenen beeldjes

1.300 EUR

Zilveren bestek in cassette
49
Zilveren bestek in cassette

1.200 EUR

Groot zilveren bestek
18
Groot zilveren bestek

1.150 EUR

Zilveren bokaal
24
Zilveren bokaal

1.100 EUR