Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren lepel & potjes in houder
Startprijs 20 EUR

Zilveren lepel en porseleinen potjes met zilveren strooideksels. Zilveren lepel met bamboe vormige steel en een opengewerkte bak met chinees teken, 14,5cm, en 2 porseleinen potjes in plated houder, vo...

Zilveren tuitzeefje
Startprijs 25 EUR

Zilveren tuitzeefje, 833/000, rond model met gecontourneerde rand voorzien van graveerwerk. MT.: P.L.Uriot, Amsterdam. 1822-1865. ø 5 cm. ca 11 gram. In zeer goede staat

Zilveren Maggi houder & 2 pennen
Startprijs 25 EUR

Lot met zilveren maggihouder en een pen en potlood.

Strooilepel in etui
Startprijs 25 EUR

Strooilepel met geelmetalen strooibak met geschulpte rand met gezaagd decor, bevestigd aan een rijkelijk versierd heft met guirlandes, Frankrijk. In cassette 17 cm. In goede staat

Zilveren os
Startprijs 30 EUR

Zilveren miniatuur in de vorm van een os, 830/000. ca 21 gram. 7x2x4cm. In goede staat

4x oud plated, divers
Startprijs 30 EUR

Vier maal oud plated. 20e Eeuw. Onder andere: Aansteker, dekselhouder, twee bewerkte asbakken. Afmeting: Asbakken ø 14,5 cm. Hoogte aansteker/dekselhouder: circa 8,5 - 9 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 kandelaar met ajour gezaagde spijlen en parelranden aan de onder- en bovenkant. Mr. Fa. de Leeuw en Gieleam-'s Hertogenbosch. 1892 - 1894. Afmeting: ø 6 x 4 cm. In goede staat.

Plated hand met Jeruzalem
Startprijs 30 EUR

Plated hand met Jeruzalem. Gemerkt Karshi Jeruzalem 1955. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

BWG zilveren Djokja doos
Startprijs 30 EUR

BWG zilveren Djokja doosje met floraal drijfwerk met vogels op het deksel en voorzien van ophangring. Afmeting: 5 cm. Gewicht: circa 25 cm. In goede staat.

2x Odeurflacon met zilver
Startprijs 30 EUR

Twee kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binn...

3x Zilver met glas
Startprijs 30 EUR

Drie kristallen delen met glas, met 2 asbakken met een zilveren rand, één met monogram, en een pennenbakje met zilveren rand. Verschillende gehaltes. ø12 cm en 24x8cm. In goede staat

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, lage tafelkandelaren op ronde voet met bewerkte rand met krullen en bloemen. Iets afwijkend van elkaar. ø62x62mm. In goede staat

Kristallen coupe met zilver
Startprijs 35 EUR

Geslepen kristallen coupe met divers slijpsel, geschulpte bovenrand en 835/000 zilveren poot met parelrand. Afmeting: circa 11 x 12 cm. Poothoogte: 6,5 cm. Mr. J. Hogendoorn-Amsterdam. 1881 - 1890. Ch...

Stel zilveren amandelbakjes
Startprijs 40 EUR

Stel gehamerde 830/000 zilveren amandelbakjes met fijne parelrand. Voorzien van Nederlandse herkeur. Afmeting: ø 8 cm. Gewicht circa 48 gram. In goede staat.

Zilveren tafelborstel
Startprijs 40 EUR

Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model met voorstelling van de nachtwacht. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem. jl.:E:1939. 9x6,5cm. In goede staat

Zilveren aardbeilepel
Startprijs 40 EUR

Een 835/000 zilveren (ZII) aardbeilepel met tweezijdige floraal bewerkte steel, gedreven bak en vergulde binnenkant. Breukje in aanzetting. Afmeting: circa 22,5 cm. Gewicht: circa 55 cm. Verder in goe...

Zilveren riksja
Startprijs 40 EUR

Zilveren miniatuur, BWG, riksja met figuur gemaakt uit filigrain. Geplaatst in een kunststof doos. 10x7x8cm. In goede staat.

Zilveren beugeltas
Startprijs 40 EUR

Kralentas met zilveren beugel, 833/000, met parelrand en voorzien van floraal graveerwerk. 10 cm. Schoonhoven, in goede staat

Armband Uno de 50
Startprijs 40 EUR

Brede armband met een iets grillige vorm met schuifslot en scharnier. Uno de 50, silver plated. breedte 35 mm. 56x48mm. In goede staat

Zilveren roomlepel, 1878
Startprijs 40 EUR

Zilveren 835/000 roomlepel met acht-kantige gegraveerde bak en gecontourneerde gegraveerde haaksteel met staande eiken. Mr. Chr. J. Brunings-Joure. Anno 1878. Gewicht: circa 16 gram. In goede staat.

Kristallen schaal met beugel
Startprijs 40 EUR

Kristallen schaal met omgeslagen rand voorzien van een zilveren beugel met parelrand. MT.: F.A.Hoogendijk, Schoonhoven. 1925-1935. ø 16x14 cm. minimale chips. In goede staat.

Roomkan met zilveren voet
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen roomkan met diamant slijpsel op 835/000 zilveren voet van H 6,5 cm met parelrand. Afmeting: 10 x 15 cm. Kleine schade aan rand. In redelijk/goede staat.

Zilveren miniatuur, Pannenkoekmes
Startprijs 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur pannenkoekmes. Initialen A.H.v.E. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Zilveren lepels en prikkers
Startprijs 40 EUR

Lot met zilveren lepels en prikkers, 3 theelepels met verschillende voorstellingen en 6 prikkers met kardinaals model. 8-9,5cm. Divere gehaltes. totaal ca 60 gram. In goede staat