Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oud Chinees vaasje 6553
Oud Chinees vaasje

Resultaat:

250 EUR

Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian 5016
Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian
Startprijs 600 EUR
18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi 5009
18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi
Startprijs 300 EUR
Zilveren tasbeugel 695
Zilveren tasbeugel
Startprijs 160 EUR
Bronzen figuur, Man met zwaard 5002
Bronzen figuur, Man met zwaard
Startprijs 1.500 EUR
2x Franse flacons, 19e eeuw 6546
2x Franse flacons, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Perzisch kleed, 255 x 168 cm. 4504
Perzisch kleed, 255 x 168 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude Engelse breakfront boekenkast 4343
Oude Engelse breakfront boekenkast

Resultaat:

150 EUR

Gouden ring diamant 659
Gouden ring diamant
Startprijs 65 EUR
Verkocht
4-Delige tuinset 4336
4-Delige tuinset

Resultaat:

90 EUR

Gouden ring met parel 652
Gouden ring met parel
Startprijs 75 EUR
Zilveren tabaksdoos & pijpschraper 645
Zilveren tabaksdoos & pijpschraper
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Antieke Franse wekkerklok, 1900 3605
Antieke Franse wekkerklok, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule 3598
Antieke Franse pendule

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Heren horloges, Fossil/Phillip 609
2 Heren horloges, Fossil/Phillip

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Swatow sierschotel, 17e eeuw 6510
Swatow sierschotel, 17e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gouden dameshorloge met ketting 602
Gouden dameshorloge met ketting

Resultaat:

120 EUR

Antieke Gustav Becker regulateur, 1920 3591
Antieke Gustav Becker regulateur, 1920
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinees bord , 18e eeuw 6503
Chinees bord , 18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren parfumflacon 595
Zilveren parfumflacon

Resultaat:

40 EUR

2x Antieke Schwarzwalder klokken 3584
2x Antieke Schwarzwalder klokken
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Antieke kastkommen, 1900 6496
2x Antieke kastkommen, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Japanse Nagatina 2721
Japanse Nagatina

Resultaat:

45 EUR

2x Oude/antieke Oosterse messen 2714
2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 50 EUR