Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Roco H0: 62509 + 62431
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62509, METRONOM 146 538-4 en 1x E-lok 62431, Einst E189 920, beide in originele verpakking en in goede staat.

Jugendstil armleunstoel, 1915
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Jugendstil armleunstoel. Circa 1915. Afmeting: 72 x 60 x 54 cm. In goede staat.

Louis Philippe damesbureau, 1870
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuws wortelnoten damesbureau. Duitsland. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 75 x 123 x 66 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 43228 + 63679
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Stoomlok 43228, SNCB en 1x E-lok 63679, MAV 1047 001-1, beide in originele verpakking en in goede staat.

3x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 70 EUR

Drie oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Houtsnedes op papier. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 62780 + 62857
Resultaat: 160 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62780, CD 781 462-7 en 1x Diesellok 62857, STRABAG My 1142, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62558 + 62497
Resultaat: 120 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62558, RTC EU43-006 en 1x E-lok 62497, MGW 183 500-8, beide in originele verpakking en in goede staat.

4x Antieke Thonet stoelen
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Thonet stoelen met bewerkte rugleuning. Afmeting: 90 x 36 x 45 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 63801 + 43704
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63801, DB 101 141-0 en 1x Diesellok 43704, DR BR 232, beide in originele verpakking en in goede staat.

Gouden ring met diamant
Startprijs 175 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met bolle kop met 4 rijen bezet met kleine briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0, 30 crt. ø 54 ca 8,3 gram. In goede staat

J. van Vuuren, Bosgezicht in herfsttooi
Startprijs 200 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Bosgezicht in herfsttooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.

Doos vol modelauto's (o.a.: Corgi, Dinky Toys)
Startprijs 50 EUR

Doos vol modelauto's. Lot diverse metalen Dinky Toys et cetera. In doos. Bespeeld. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijke staat.

Antieke Heubach Köppolsdorf pop
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen Heubach Köppelsdorf pop. Nr. 300.2. Met mohair haar, slaapogen en babylichaam. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren bonbonschuitje, 833/000, op ovale rand met opengewerkt decor voorzien van parelrand. MT.: JV, Amsterdam jl.: V:1930. 17x8,5x6cm. ca 81,7 gram. In goede staat.

Grote antieke Duitse pop
Resultaat: 120 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam, echt haar en slaapogen. Speciaal Nr. 2. Circa 1900. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Grote rode Ferrari Pocher Testarossa
Startprijs 125 EUR

Grote rode Ferrari Pocher Testarossa in doos. Met bouwplan Otomoto. In uitstekende staat. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Wintergezicht met figuren
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Lot divers oud papiergeld
Resultaat: 20 EUR

Lot divers oud papiergeld. Onder andere: 3x 10 Sepoeloeh (Sepuluh) Indonesië. 3x Zilver Don, 1 groot gulden, 100 cent Francs, 2½ gulden 1949, 7x 5000 Mark, 1x 10 Mark, 7x divers Duits briefgeld, 4x Pf...

Lot munten
Startprijs 150 EUR

Bijzonder kavel met 73 munten waarvan vele (of allen) rond de 16e - 17e eeuw.

2½ Gulden, 1938 (grof haar)
Resultaat: 80 EUR

2½ Gulden, 1938 (grof haar). In goede staat.

Antieke gestoken kapstok
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse eikenhout gestoken kapstok. 19e Eeuw. Afmeting: 50 x 90 x 13 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten kapstok met leeuwenkoppen en ijzer. Circa 1900. Afmeting: 125 x 15 x 18 cm. In goede staat.

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startprijs 70 EUR

Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Zilveren fotolijst
Resultaat: 65 EUR

Zilveren 925/000 fotolijst met houten achterkant. Afmeting: 11 x 16 cm. In goede staat.