Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62509, METRONOM 146 538-4 en 1x E-lok 62431, Einst E189 920, beide in originele verpakking en in goede staat.
Eikenhouten Jugendstil armleunstoel. Circa 1915. Afmeting: 72 x 60 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten damesbureau. Duitsland. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 75 x 123 x 66 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Stoomlok 43228, SNCB en 1x E-lok 63679, MAV 1047 001-1, beide in originele verpakking en in goede staat.
Drie oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Houtsnedes op papier. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62780, CD 781 462-7 en 1x Diesellok 62857, STRABAG My 1142, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62558, RTC EU43-006 en 1x E-lok 62497, MGW 183 500-8, beide in originele verpakking en in goede staat.
Vier antieke Thonet stoelen met bewerkte rugleuning. Afmeting: 90 x 36 x 45 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63801, DB 101 141-0 en 1x Diesellok 43704, DR BR 232, beide in originele verpakking en in goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met bolle kop met 4 rijen bezet met kleine briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0, 30 crt. ø 54 ca 8,3 gram. In goede staat
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Bosgezicht in herfsttooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.
Doos vol modelauto's. Lot diverse metalen Dinky Toys et cetera. In doos. Bespeeld. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse porseleinen Heubach Köppelsdorf pop. Nr. 300.2. Met mohair haar, slaapogen en babylichaam. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonschuitje, 833/000, op ovale rand met opengewerkt decor voorzien van parelrand. MT.: JV, Amsterdam jl.: V:1930. 17x8,5x6cm. ca 81,7 gram. In goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam, echt haar en slaapogen. Speciaal Nr. 2. Circa 1900. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Grote rode Ferrari Pocher Testarossa in doos. Met bouwplan Otomoto. In uitstekende staat. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Lot divers oud papiergeld. Onder andere: 3x 10 Sepoeloeh (Sepuluh) Indonesië. 3x Zilver Don, 1 groot gulden, 100 cent Francs, 2½ gulden 1949, 7x 5000 Mark, 1x 10 Mark, 7x divers Duits briefgeld, 4x Pf...
Bijzonder kavel met 73 munten waarvan vele (of allen) rond de 16e - 17e eeuw.
Antieke Hollandse eikenhout gestoken kapstok. 19e Eeuw. Afmeting: 50 x 90 x 13 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met leeuwenkoppen en ijzer. Circa 1900. Afmeting: 125 x 15 x 18 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Zilveren 925/000 fotolijst met houten achterkant. Afmeting: 11 x 16 cm. In goede staat.